חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

סטרנגלהולד (2007) / Stranglehold

Sep 22,2007 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה
עבר הרבה זמן מאז שראינו סרט פעולה של ג'ון וו (במאי סרטי הפעולה שפירסם יותר מכל במאי אחר, את צילום הקפיצה עם שני אקדחים בהילוך איטי) ועכשיו מובן למה, הוא עבד יחד עם חברת Midway והשחקן צ'או יאן פאט אמן אומנויות הלחימה כדי להוציא ולביים את המשחק הזה שנראה פשוט כמו סרט, דבר מובן בהתחשב בעובדה ש Stranglehold בא להמשיך סרט שעשו השניים יחד. צ'או יאן פאט בתפקיד הבלש טקילה, עכשיו ינקום בנקמה עתירת פעלולים ואפקטים תוך כדי הרס גדול לסביבתו ושימוש רב באקדחיו.

הגרפיקה של המשחק מרהיבה והסאונד עשיר ומלא, אבל לא פה טמונה האיכות האמיתית של המשחק. הבמאי ג'ון וו לא מאכזב ומספק סצינות אקשן עשירות עם זוויות צילום מעניינות ומעיזות תוך כדי המשחק וסצינות האקשן. וסימן ההיכר של וו ההילוך האיטי לוקח חלק גדול במשחק הזה, בכל פעם שתקפצו קדימה אתם תכנסו ל "זמן טקילה" ההילוך האיטי של המשחק בו תוכלו לכוון ולצלוף באויביכים תוך כדי הצלילה קדימה ולצבור יותר נקודות. המעבר למצב הזה יכולה להיות או ידנית כשתרצו או אוטומטית בכל צלילה קדימה. ככל שתחסלו יותר אויבים במצב הזה או תהרסו יותר חפצים בסביבה שלכם יתמלא המד שיאפשר לכם להשתמש היכולות המיוחדות של הבלש. כמו אופציה של זום ודיוק מירבי עם האקדח, עוד מצב מיוחד אחר בו תוכלו לירות כדורים במהירות מדהימה על האויבים שלכם וכמובן הסיבוב בו הבלש טקילה מתחיל להסתובב במהירות מדהימה ולשגר כדורים לכל עבר. בנוסף יש לבלש יכולות מסוימות כמו בכל משחקי הז'אנר של קפיצות מיוחדות התחמקויות, טיפוס וכו'. Stranglehold הוא שילוב מרהיב בין משחק לסרט.

כתבה זו ניקראה 1556 פעמים.

כתבות דומות:
» מאדן ליגת פוטבול מקצוענית 08 (2007) / Madden NFL 08
» ציויליזציה 4: תום עידן החרב (2007) / Civilization IV Beyond the Sword
» הפרוייקט של טוני הוק 8 (2006) / XBOX Tony Hawks Project 8
» ריינבו 6: וגאס (2006) / Tom Clancys Rainbow Six Vegas
» כדורגל מפותח ומקצועי 6 (למחשב)/ Pro Evolution Soccer 6
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 5 הצבעות)