חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

סימס 2 : נסיעה טובה (2007) / The Sims 2 Bon Voyage

Sep 14,2007 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה
אחרי שהוצאנו את הסימס שלנו למסיבות ב Sims 2 Nightlife, שלחנו אותם לאוניברסיטה Sims 2 University, נתנו להם לפתוח עסק משגשג (אולי...) ב Sims 2 Open for Business, אימצנו חיות בית רבות ב Sims 2 Pets ואפילו מזג האויר נהיה אלמנט חשוב במשחק בעזרת Sims 2 Seasons. אחרי כל זה, הסימס שלנו צריכים חופשה ובמקרה, מגיע אלינו חבילת ההרחבה Sims 2 Bon Voyage. כמו ההרחבות הקודמות, זה אומר עוד פריטים, עוד דגמים, עוד דברים לעשות ועוד דרכים להנות מאחד מהמשחקים המצליחים ביותר בהיסטוריה.
בעזרת ההרחבה החדשה, נוכל להוציא את הסימס שלנו מחיי היום יום ולקחת אותם לאחד משלושה אתרי תיירות: מלון מפואר על אי טרופי, מחנה קאמפינג בהרים או טיול לעיר במזרח הרחוק. הסימס שלנו ילמדו דברים חדשים, ברכות וריקודים מקומיים, יביאו איתם מזכרות הביתה וידאגו לספר לכל החברים מה היה בטיול וכמה הם נהנו. נוכל לבחור לחסוך כסף וללון במלון פשוט או לפוצץ את המשכורת ולשכור חדר במלון פאר, לקבל שירות חדרים ולבלות בשאר המתקנים של המלון. נצא לפעילויות מיוחדות כמו מציאת מטמון או שיט בסירה שקופת תחתית. בסוף, נחזור הביתה עם מזכרות כמו תכשיטים, בגדים ושאר חפצים שמצאו או רכשנו בטיול שלנו. אז כמו שאר ההרחבות של Sims 2, גם זו תתן לנו הרבה תמורה בעד הSimoleons שלנו.

סיקור : אתר Freak.
כתבה זו ניקראה 7566 פעמים.

כתבות דומות:
» הסימס: סיפורי חיות (2007) / The Sims Pet Stories
» סימס 3 / The Sims 3: Generations
» אנ.בי.איי 2009 (2008) / NBA 2K9
» מנהל ליגת על 2008 (2007) / Premier Manager 08
» שורת הצדיקים 2 (2009) / Saints Row 2
דירוג הכתבה:
Rating: 4.82Rating: 4.82Rating: 4.82Rating: 4.82Rating: 4.82 (סה"כ 88 הצבעות)