חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

מנהל ליגת על 2008 (2007) / Premier Manager 08

Aug 29,2007 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

בתחום של משחקי הניהול, יש את חובבי הז'אנר של ניהול קבוצות כדורגל ולהם יש כמה סדרות משחקים, כל אחת מהן פונה לקהל יותר מסוים. Premier Manager תמיד פנתה קצת יותר לקהל הרחב. ממשק יותר פתוח, סגנון יותר קליל. רבים לא מבינים את הקסם של המשחקים הללו בגלל שבניגוד לאופנה הפופולרית, גרפיקה זה צד די חלש במשחקים האלה. הקסם מגיע מתחושת השליטה וההצלחה כשאנחנו מצליחים להביא קבוצה מהליגה החמישית לראש הטבלה של הליגה העליונה. בידיעה שאנחנו בחרנו את השחקנים, אנחנו דאגנו לאימונים ואנחנו קבענו כל דבר שנוגע לקבוצה ולמתקנים שלה. Premier Manager החדש, השלוש עשרה במספר, נותן לנו להכנס קצת יותר לעומק הקורה משאר הגרסאות הקודמות לו וכך מכוון להפוך למשחק שנשאר נגיש לשחקנים חדשים או מזדמנים אבל לתת חוויה עמוקה כמו שאר חבריו לז'אנר.

בין ההדברים החדשים שמציא Premier Manager זה היכולת שלנו להגיע לאימונים של הקבוצה שלנו ולראות בזמן אמת את הביצועים של הסגל שלנו. נוכל לכוון את האימון הכוללני של הקבוצה ואת האימון האישי של כל שחקן. וכמו שאימונים ומשחקים גוררים פציעות, נוכל גם לבקר את השחקנים הפצועים שלנו, לקבל דיווחים מצוות הרופאים וכל מה שקשור לבריאות השחקנים. ואם קרה ששחקן נפצע ואתה זקוק למחליף, או אם אנחנו רוצים שחקן חדש לסגל, גם הסקאוטינג (מציאת שחקנים חדשים וגילוי כשרונות) שופר ונותן לנו יותר מידע לגבי השחקן שאנחנו צופים בו. כל המידע הזה הופך את המשחק ליותר עמוק ומדויק, כשהממשק הנוח והעזרה שהמשחק נותן אם אנחנו רוצים משאירים את המשחק מתאים לשחקן המזדמן.

דרישות מערכת:
- מעבד במהירות 1 גיגה-הרץ
- 512 מ"ב ראם
- כרטיס מסך בעל 128 מ"ב זיכרון

כתבה זו ניקראה 1873 פעמים.

כתבות דומות:
» אנ.בי.איי 2009 (2008) / NBA 2K9
» פוטבול מנג'ר / Football Manager 2012
» אופ''א: ליגת האלופות 2006-2007 (2007) / UEFA Champions League 2006 2007
» מפקד עליון (2007) / Supreme Commander
» טורטוגה: שני האוצרות (2007) / Tortuga Two Treasures
דירוג הכתבה:
Rating: 4.60Rating: 4.60Rating: 4.60Rating: 4.60Rating: 4.60 (סה"כ 10 הצבעות)