חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

הלם ביולוגי (2007) / BioShock

Aug 29,2007 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

SYSTEM SHOCK 2 הוא משחק שמעורר בקרב השחקנים ששיחקו בו שתי תחושות, האחת היא זיכרון של משחק מופלא ומדהים, השניה היא צמרמורת עמוקה שמתחילה בעמוד השידרה, ממשיכה להרגשה קלסטרופובית ומסתיימת בצעקה מודחקת ובמבטים חודרים שסוקרים את הסביבה הקרובה. ואם אתם חושבים שאתם יודעים למה אני מדבר על System Shock אז אתם צודקים, חברת Irrational Games המדהימה, שאחראית לכמה יצירות מעולות נוספות כמו Swat 4, Tribes vengeance ויצירת הפאר Freedom Force חוזרת למקורות, הנה מגיעה לה צמרמורת מס' 2.

ב-Bioshock תזכו לחקור את העיר Rapture מיד לאחר שפקד אותה אסון נורא. Raptor היא עיר תת ימית אליה עברו מיטב המוחות האנושיים כמו גם כל האנשים היותר יפים ועשירים, עיר רגועה ובטוחה מתחת למים שבה הם חיו להם בשלווה ..... עד שמישהו גילה את היכולת לבצע שינוי גנטי בגנום האנושי באמצעות חומר שנקרא "Adam". כל אותם יפים ויפות, עשירים ועשירות, גאונים וגאונות החלו להשתמש בשינויים הללו על מנת לשפר עוד יותר את גופם ומוחם, שגם כך היה נעלה על רוב בני האדם. ואז הכה האסון ....

האסון החריב את העיר והפך אותה מעיר שוקקת חיים, למעטפת ריקה. רבים מתושבי העיר הפכו ליצורים מבעיתים שמכונים ספלייסר (Splicer), ויחד עם השינוי הגיע גם מעגל חיים מוזר בו הספלייסרים מחפשים את אותו חומר גנטי, אספניות צעירות בדמות "האחיות הקטנות" (אין דבר יותר מפחיד מילדה קטנה ותמימה שמסתובבת חופשי באזור שומם ומפחיד) אוספות את אותו החומר הגנטי מגופות פזורות בשטח ואיתן יחד מסתובבים האבות הגדולים ("Big Daddies"), חיילים עצומים בגודלם, חזקים מאד, וחמושים!

המועמד המבטיח לתואר "משחק השנה 2007", אשר סוחף ביקורות מדהימות מכל עבר, כבר ממש כאן. רוצו לשחק!

דרישות מערכת מינימליות:
- מערכת הפעלה ווינדוס XP/Vista
- פנטיום 4, 2.4 גיגה-הרץ
- 1 גיגה-בייט ראם
- כרטיס מסך בעל 128 מ"ב זיכרון ותמיכה מלאה ב-DirectX 9.0
- 8 גיגה-בייט פנויים על הדיסק הקשיח

דרישות מערכת מומלצות:
- מעבד אינטל כפול ליבה
- 2 גיגה-בייט ראם
- כרטיס מסך בעל 512 מ"ב זיכרון ותמיכה ב-DirectX 9.0 (לצורך שימוש במלוא האפשרויות הגראפיות, כרטיס התומך ב-DX10)
- 8 גיגה-בייט פנויים על הדיסק הקשיח

צפיה בתמונות

כתבה זו ניקראה 1536 פעמים.

כתבות דומות:
» צבי הנינג'ה (2007) / TMNT
» חיי עיר: גרסה עולמית (2007) / City Life: World Edition
» שליח השאול (2007) / Infernal
» חזית הקרב: נקודת מפנה (2007) / War Front Turning Point
» כוכב אבוד : תנאים קיצוניים (2007) / Lost Planet Extreme Condition
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 26 הצבעות)