חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

דיימון טולז פרו 4.1 (2007) / DAEMON Tools Pro is now 4.1

Aug 18,2007 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

דיימון טולז הפופולרית יוצאת בגירסת פרו! למה? זו שאלה טובה. האם שווה להוציא עליה כסף? לא בטוח.

מאז ומתמיד כל מי שאוהב לשחק במשחקים או סתם פתח קבצי אימג' שונים כמו cue, bin או ISO בשלב מסויים התוודע לדיימון טולז. זו תוכנה מעולה וחביבה שפותחת כמעט כל קובץ אימג' שמוכר לאנושות. אחד היתרוות הגדולים שלה היו שהיא הייתה חינמית, קטנה וישבה בשורת המשימות בשקט ובלי להטריד איש. כשרצינו להשתמש בה כל מה שהיינו צריכים זה ללחוץ קליק ימני והיא שירתה אותנו בנאמנות.

גירסה 4.1 כבר אינה חינמית (ציפינו לזה בשלב מסויים) ומציעה אפשרויות מגוונות יותר, אבל אישית לא התרשמתי ממנה כ"כ. אולי מפני שאני, כמו רבים אחרים פשוט צריך את האפשרויות הפשוטות של הטענת קובץ אימג' וזהו. הגירסה החינמית, גם אם לא הייתה הגירסה החדשה ביותר תמיד עשתה את העבודה באופן מעולה והייתי מרוצה.
השינויים שכן בלטו לטובה בגירסה החדשה מעבר לגרפיקה יפה יותר לעין הם האפשרויות שהתווספו לתפריט שנפתח בקליק הימני, ביניהם האפשרות המרנינה להוסיף כוננים וירטואלים נוספים והגדרות נוספות כמו הפעלת התוכנה עם מערכת ההפעלה (strtup), הפעלה אוטומטית של הקובץ הנטען וכו'.

לסיכום - התוכנה, כמו תמיד, יעילה ונחוצה בהרבה מקרים, אבל אם זה לא ממש דחוף לכם לראות תפריט יותר יפה ואם אתם לא מנסים לפרוץ משחקים או לבצע פעולות מורכבות אחרות אז תוכלו להתספק בשלב זה בגירסת התוכנה שמותקנת אצלכם, גם אם היא לא הכי חדשה שיש.
אם אתם בכל זאת רוצים לנסות את גירסת הפרו אז יש לכם מספר אופציות: הראשונה היא להוריד את גירסת הניסיון (30 יום), השנייה היא לרכוש את התוכנה והשלישית היא להתקין גירסת הכוללת בתוכה פירסומות (אם הפרסומות לא מרגיזות אותכם).
נותר לכם רק לבחור, כניסה ללינק הבא תתן לכם את שלושת האפשרויות... לבחירתכם!

http://www.disc-soft.com/products

תהנו.

כתבה זו ניקראה 4635 פעמים.

כתבות דומות:
» כלי כיוונון 2007 / TuneUp Utilities 2007
» ווינאמפ 5.5 (2007) / Winamp 5.5
» במאי כוחני 6 (2007 (גירסה אחרונה)) / PowerDirector 6
» [הורדה] SnagIt 9.1.2.304-תוכנת צילום המסך!
» חפש בדיסקים שלי (2007 (גירסה אחרונה)) / SearchMyDiscs
דירוג הכתבה:
Rating: 4.63Rating: 4.63Rating: 4.63Rating: 4.63Rating: 4.63 (סה"כ 38 הצבעות)