חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

ציויליזציה 4: תום עידן החרב (2007) / Civilization IV Beyond the Sword

Jul 24,2007 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה
אין הרבה מילות שבח שלא נאמרו כבר על Civilization, סדרת משחקי האסטרטגיה בתורות המעולה.  שריתקה את כולנו כבר שנים רבות, המשחק האחרון בסידרה, Civilization IV, קיבל ביקורות מדהימות ועכשיו ההרחבה החדשה שלו מבטיחה לנו המון! בהרחבה רוב התרחישים יתמקדו על זמנים מודרניים למרות שכמובן יהיו גם המון תרחישים מעידן האבן ובעזרת ההרחבה תוכלו להדריך את החברה שלך תוך כדי שימוש בכלים חדשים.

12 תרחישים, 10 סיביליזציות, 16 מנהיגים, 5 פלאי עולם, 18 מבנים ו 25 יחדות, עם כמה שזה נשמע כבר מספיק דברים חדשים בסנדרטים של כל הרחבה, Civilization IV: Beyond the Sword לא עוצרת פה,  דיפלומטיה וריגול הולכים לקבל דגש מחודש, שכן עכשיו תוכלו לרגל כבר מראשית המשחק. כמו כן תוכלו גם להתנהל ולהתפתח כ סיביליזציה שקטה רודפת שלום בעזרת דיפלומטיה וכלים חדשים.

עד עכשיו המשחק גם היה מסתיים ברגע שהשחקן הראשון שיגר חללית ל אלפא-סנטאורי, רבים חשבו שזה סוף לא מרגש או תחרותי מספיק והמתכנתים לקחו זאת להתחשבות! מעכשיו המשחק לא מסתיים עם החללית הראשונה המשוגרת ל אלפא-סנטאורי אלא החללית הראשונה שתנחת שם! ופה נכנס מרכיב של התקדמות טכנולוגית ומהירות החללית. במידה ומישהו כבר שיגר חללית התקווה לא אבדה שכן אתם תוכלו לחקור טכנולוגיה שתאפשר לכם לבנות חללית מהירה עוד יותר! ואז ניצחתם!

ואם כל זה לא מספיק (נו באמת) .. אז המעריצים השרופי של הסדרה בטח ישמחו לשמוע שהאירועם הרנדומלים חזרו לקבל דגש חשוב במשחק, ויש 100 חדשים מהם.. מאסונות טבע עד ל חתונות דיפלומטיות שיהפכו שני אויבים לבני ברית.

דרישות מערכת :
 - מעבד במהירות 1.2גיגה-הרץ
- 256 מ"ב ראם
- כרטיס מסך בעל 64 מ"ב זכרון  ותמיכה מלאה ב - DirectX 9.0
- 1.7 גיגה-בייט פנויים על הדיסק הקשיח

כתבה זו ניקראה 1705 פעמים.

כתבות דומות:
» אחוות גיבורים: חזיתות אויב (2007) / Company of Heroes Opposing Fronts
» כוכב אבוד : תנאים קיצוניים (2007) / Lost Planet Extreme Condition
» מאדן ליגת פוטבול מקצוענית 08 (2007) / Madden NFL 08
» חיי עיר: גרסה עולמית (2007) / City Life: World Edition
» שליט-על (2007) / Overlord
דירוג הכתבה:
Rating: 4.87Rating: 4.87Rating: 4.87Rating: 4.87Rating: 4.87 (סה"כ 30 הצבעות)