חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

מה רץ 2.2 (2007 (גירסה אחרונה)) / Whats Running 2.2

Jul 11,2007 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

אם אתם חושבים שאתם יודעים מה בדיוק קורה במחשב שלכם ברגע זה אתם טועים. מערכת ההפעלה היא לא מערכת שאוהבת לחשוף הכל ולעיתים לגלות מה בדיוק פועל כרגע זה לא סיפור פשוט.
אבל אולי הייתי צריך לפתוח בשאלה - למה זה מעניין אותי מה פועל כרגע? שאלה טובה וטוב שעצרתם אותי לפני שהתחלתי לקשקש. הסיבה שמעניין אותנו לדעת מה בדיוק פועל כרגע היא שיש סיכוי מאוד סביר שאתם לא מכירים חצי מהיישומים שפועלים בזמן שאתם קוראים שורות אלו, המשוואה היא פשוטה ומוכרת: הרבה יישומים רצים = ביצועים נמוכים. המחשב שלנו, כמו כל בנאדם ממוצע יכול לעשות מספר פעולות בבת אחת, אך ככל שתוסיפו לו עוד ועוד דברים לעשות במקביל - כמוכם, גם הוא ישכח מה הוא רצה לעשות מלכתחילה ומה הדבר הבא שצריך לעשות.
מבחינתכם זה אומר לתלוש שערות ולצרוח בייאוש, אך מבחינת המחשב זה אומר לקרוס, להיתקע או פשוט לעבוד יותר לאט. לכן חשוב לדעת אילו יישומים מיותרים פועלים כעת ומה כדאי להפסיק.

כרגע תיארתי את המצב האידיאלי. מה קורה כאשר יש לנו וירוס שפועל? תוכנית זדונית שרצה באופן נסתר? איך נדע לטפל בזה אם כלל לא נדע שהם קיימים?
לכן חשוב לנו לדעת מה בדיוק רץ ולמה. What's Running היא תוכנה שנותנת לנו להציץ לנבכי המחשב ולראות בדיוק מה קורה שם. נוכל לבחון תהליכים, שירותים, חיבורי IP, דרייברים ועוד, נוכל אפילו לברר איזה רכיבים מעורבים באיזה תהליך.

בואו נבדוק באופן קצת יותר מסודר מה מקנה לנו התוכנה הזו:

  • תהליכים - בחן את התהליכים שעובדים כרגע וקבל מידע מפורט עליהם שכולל שימוש במשאבי מערכת, זיכרון, שימוש מעבד וכו'
  • קבצי dll - קבל מידע מלא אלו קבצים מופעלים והתהליכים אליהם הם מקושרים, בנוסף תוכל לקבל את מיקומם המדויק ולפתוח שישירות את התיקייה שבה הם נמצאים
  • IP-Connections - מידע מלא על כל חיבורי ה-IP הפעילים במערכת ולאילו אפליקציות הם קשורים
  • שירותים - בדוק אילו שירותים מופעלים ואילו שירותים עצרו
  • דרייברים - מידע מלא על הדרייברים שנמצאים בפעולה והספק שלהם
  • מנהל אתחול - נהל באופן יעיל וחכם את התוכנות שנטענות עם הפעלת המחשב, מנע ביזבוז מיותר של משאבי מערכת ושפר את ביצועי המחשב
  • מידע מערכת - קבל מידע חשוב על המחשב שלך כגון זכרונות, מעבד, משתמשים, מערכת הפעלה ועוד

מי שעוקב אחרי הסיקורים שלנו יודע שבדר"כ תוכנה שמגיעה לכאן ממלאת אחת משני תנאים: התוכנה חשובה וטובה או שהיא מספיק טובה למלא תפקיד של תוכנה חשובה וטובה אחרת אך נהנית מיתרון גדול בהיותה חינמית לחלוטין!
What's Running מספקת לשמחתנו את התנאי השני (1.1MB) וגם קצת מהתנאי הראשון. לא מאמינים שהיא חינמית? הורדה: ליחצו כאן להורדה

כתבה זו ניקראה 1527 פעמים.

כתבות דומות:
» דוקטור חומרה 2006 7.5 (2006) / Dr. Hardware 2006 7.5
» זי-סופט מסיר התקנות (2006) / ZSoft Uninstaller
» פיירוול חינמי אשמפו (2006) / Ashampoo® FireWall FREE
» כלי פי.סי. פיירוול™ 2.0 (2007 (גירסה אחרונה)) / PC Tools Firewall Plus™ 2.0
» חפש בדיסקים שלי (2007 (גירסה אחרונה)) / SearchMyDiscs
דירוג הכתבה:
Rating: 4.85Rating: 4.85Rating: 4.85Rating: 4.85Rating: 4.85 (סה"כ 26 הצבעות)