חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

סיור רפאים: לוחם מתקדם 2 (2007) / Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Jul 11,2007 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

לא עבר הרבה זמן מאז ש Ubisoft הכתה אותנו עם Ghost Recon: Advanced Warfighter וכבר עומד לצאת משחק המשך, שבהתאם למסורת הכבר די ארוכה של הסדרה הוא יותר טוב מכל קודמיו! הפעם אתם שוב תכנסו לנעליו של קפטן סקוט מיטצ'ל מהצבא האמריקאי, חייל ביחידה החמישית המיוחדת של האו"ם: "הרוחות", כדי לפתור עוד משבר בגבול מכסיקו, בעוד שאתם ממש לא הייתם צריכים לשחק במשחק הקודם: Ghost Recon 3: Advanced Warfighter כדי להבין את העלילה פה, אבל זה כן יוסיף לאלה ששיחקו בו בהבנה הכוללת של הדמויות והמערכה.

מלחמת אזרחים מתפתחת במכסיקו, כתוצאה מעימות בין קבוצות מורדים, מסיבות כאלה ואחרות נמשכה הממשלה המכהנת בארה"ב לעימות וב Advanced Warfighter 2 המלחמה מאיימת לגלוש אל מעבר לגבולות ארה"ב ואיומים נוספים של נשק גרעיני דבר שלא מקל על הלחץ של הממונים עלייך. דבר ששוב שולח אותך עם הצוות שלך למשימות קבוצתיות טקטיות ו משימות יחיד להשיג כל מיני יעדים שונים עם הציוד הכי משוחלל והנשקים הכי מגניבים שיש לעולם להציע! בנוסף לפעולות היחיד והטקטיקה של הפעולות הקבוצתיות יהיו כמה פעילויות בהם תהיו רכובים על מגוון שונה של רכבים ומשימות בהם תצטרך לחבוק כל פינת מסתור שתוכל למצוא.

המשחק מתרחש הפעם משני צדדי הגבול ונראה אף יותר טוב מקודמו עם אפקטים חדישים של תאורה ואטמוספירה תוך כדי שמירה על גודל המשחק, כן, שוב תוכלו להסתכל על עיר ענקית פתוחה לפניכם מאות גגות של בניינים כשאתם עוברים מעלייהם עם ה- Black Hawk שלכם, רק שעכשיו יותר מתמיד גורמים המראות האלה להשתאות אפילו בקרב גיימרים ותיקים, לדוגמא בטיסה כזאת בזמן השקיעה השמש מצליפה הצלפה אחרונה על גגות הבניינים בעוד עשן מתמיר מבין ההריסות בחלקי העיר שכבר הפכו לשדה קרב.

דרישות מערכת:
- מערכת הפעלה ווינדוס XP/Vista
- פנטיום 4, 2 גיגה-הרץ (מומלץ 2.8)
- 1 גיגה-בייט ראם
- כרטיס מסך בעל 128 מ"ב זיכרון (מומלץ 256) ותמיכה ב-Shader Model 2.0
- 5 גיגה-בייט פנויים על הדיסק הקשיח

כתבה זו ניקראה 1776 פעמים.

כתבות דומות:
» צבי הנינג'ה (2007) / TMNT
» שליח השאול (2007) / Infernal
» חזית הקרב: נקודת מפנה (2007) / War Front Turning Point
» אחוות גיבורים: חזיתות אויב (2007) / Company of Heroes Opposing Fronts
» שליט-על (2007) / Overlord
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 36 הצבעות)