חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

כוכב אבוד : תנאים קיצוניים (2007) / Lost Planet Extreme Condition

Jul 11,2007 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה
 

אמרו לנו הרבה פעמים, שבעתיד אנחנו נצטרך ליישב כוכבים אחרים עבור מחצבים ומקום לחיות. אני רק מקווה שאנחנו לא באמת נגיע ל  E.D.N. III כוכב קפוא ברובו המיושב ע"יי חייזרים ענקיים דמויי חרקים שמנסים למחוק את קיום בני האדם מהכוכב הזה. או בעצם, Lost Planet: Extreme Condition נראה כל כך כיף שאולי זה לא יהיה כל-כך נורא.

ברקע של עולם קפוא, מלחמות בין בני האדם וחרקים ענקיים, בו בני האדם לוקחים חמור תרמי מגופות החרקים ונלחמים גם בבני אדם אחרים, פיראטים אשר רוצים את החומר המיוחד לרווח. המצאות כמו חליפות מלחמה משוכללות ואימתניות בהן בני האדם נלחמים בחרקים. אתם תשחקו את ויין, פירט שנמצא קבור מתחת לקרח בלי הרבה זיכרון לעברו, מלבד אחד בו הוא זוכר שאביו נרצח ע"יי אחד מאותם חייזרים אשר קיבל את הכינוי Green-eye, אז ללא הרבה השתהות הוא מתחיל לחפש נקמה כנגד אותו חרק אלים.

בממשק של FPS בתוך חליפות מדהימות, אתם בתור ויין תלחמו בצבאות של חרקים כאלו, עם מגוון חברים ודמויות לעזרתכם שמוסיפות לעלילה המתפתחת של המשחק. בין כל החרקים יהיו גם חרקים שהם בוסים שיהיו חלק מאוד גדול מהמשחק ומהכיף בו עם קרבות מלאים בפיצוצים ודברים מיוחדים.

המשחק ייצא עם מנוע גרפי חזק מאוד, שיצטרך DirectX 10 כדי לרוץ במלואו,  כמובן שהוא גם ירוץ על DirectX 9.0 אבל לא תוכלו להינות מחלק מהאפקטים היחודיים שיציע המשחק.

דרישות מערכת מינימליות:
- מערכת הפעלה ווינדוס XP
- פנטיום 4, 3.0 גיגה-הרץ
- 512 מ"ב ראם
-
כרטיס מסך בעל 256 מ"ב זיכרון ותמיכה ב-Shader Model 3.0
- 8.0 גיגה-בייט פנויים על הדיסק הקשיח

דרישות מערכת מומלצות:
- מערכת הפעלה ווינדוס XP/Vista
- מעבד כפול ליבה
- 1 גיגה-בייט ראם
- כרטיס מסך ג'יפורס 8600
- 8.0 גיגה-בייט פנויים על הדיסק הקשיח.

כתבה זו ניקראה 1671 פעמים.

כתבות דומות:
» שליח השאול (2007) / Infernal
» צבי הנינג'ה (2007) / TMNT
» שליט-על (2007) / Overlord
» חיי עיר: גרסה עולמית (2007) / City Life: World Edition
» סטוקר : צללי צ'רנוביל (2007) / S T A L K E R Shadow of Chernobyl
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 26 הצבעות)