חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

הסתערות הצללים (2007) / Shadowrun

Jun 28,2007 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

Shadowrun היא שיטת משחק פופולרית יחסית, והידועה ביותר בתחום שמשלב סייברפאנק עם קסם. משחק התפקידים עצמו מתרחש בשנת 2050, בעוד שמשחק המחשב המדובר מתרחש בברזיל של שנת 2031, לפני האירועים שעיצבו את העולם של Shadowrun. ניתן לבחור באחד מבין שני צדדים - תאגיד העל RNA Global שרוצה להביא סדר לעולם שבכאוס, או קבוצת המורדים הידועים בתור The Lineage שמעוניינים לשמר את הקסם כחופשי לכולם. ניתן לשחק בתור אחד מארבעה גזעים אפשריים - בני אדם, אלפים, טרולים וננסים, שלכל אחד מהם היתרונות שלו. אלו הם בעצם בני אדם, ששובו של הקסם בשנת 2021 גרם לשינוי ב DNA שלהם והפך אותם חזרה ליצורים פנטסטיים.
המשחק מכיל תמהיל של קסם, טכנולוגיה ונשקים, שתוכלו להצטייד בהם בין הסיבובים. יש כאן כמה דברים שמתעלים אפילו על שיטת המשחק, כדוגמת קסמי השתגרות וחזרה מהמתים. עוד דברים ששווה להזכיר הם זימון מפלצות, שינוי צורה לעשן שהופכת אותך לבלתי פגיע, טכנולוגיה שמאפשרת לראות מבעד לחפצים, גלשן אוויר, מיכון נגד קסם, וכלי נשק מקטאנה ועד למשגר טילים.
אבל זה עוד לא הכל, שכן עיקר הרעיון הוא לשלב בינהם. לדוגמא אפשר להתשתגר עם גלשן בשביל להגיע לכל מקום בשלב, או לראות אוייב ממתין מאחורי הקיר ולהשתמש בהולוגרמה כהסחת דעת. מגוון הפעולות האפשרי הוא עצום, וזה גם אחד הדברים שהופכים את המשחק למאד כייפי.
עם Shadowrun מיקרוסופט יצאה בהכרזה שהם מתכוונים לשנות את זאנר משחקי היריה-בגוף-ראשון מרובי המשתתפים, ולפי כל הסימנים הם בכיוון הנכון. עד 16 איש יכולים לשחק באותו זמן, תלוי בגודל האזור, והם יכולים להיות עמיתים/יריבים ממוחשבים, שחקני PC אחרים, או אפילו שחקני XBox360. עיקר המשחק הוא במוד מרובה משתתפים, ואפילו לא ניתן לשחק כשחקן יחיד חוץ מבשלבי ההדרכה והאימון.
שלבו את הכל ביחד ותקבלו משחק מדהים שמאפשר טקטיקות וקרבות פרועים ומהנים.

דרישות מערכת מינימליות:
- מערכת הפעלה ווינדוס XP/Vista
- מעבד במהירות 3.2 גיגה-הרץ
- 1 גיגה-בייט ראם
- ג'יפורס 6800 או ריידון X800

דרישות מערכת מומלצות:
- מערכת הפעלה ווינדוס Vista
- מעבד כפול ליבה
- 2 גיגה-בייט ראם
- ג'יפורס 7800 או ריידון X1800

כתבה זו ניקראה 1613 פעמים.

כתבות דומות:
» שליט-על (2007) / Overlord
» עפר (2007) / Colin McRae DiRT
» שליח השאול (2007) / Infernal
» אחוות גיבורים: חזיתות אויב (2007) / Company of Heroes Opposing Fronts
» צבי הנינג'ה (2007) / TMNT
דירוג הכתבה:
Rating: 4.96Rating: 4.96Rating: 4.96Rating: 4.96Rating: 4.96 (סה"כ 24 הצבעות)