חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

הארי פוטר ומסדר עוף החול (2007) / Harry Potter and the Order of the Phoenix

Jun 28,2007 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה
 

ב- Harry Potter and the Order of the Phoenix הארי חוזר לשנת הלימודים החמישית שלו בהוגוורטס ומגלה לתדהמתו שמרוב קהילת הקוסמים נחסכו פרטי המפגש של הנער עם הלורד וולדמורט המרושע. ועם חשדותיו של שר הקסם שהמנהיג והמנהל של בית-הספר הוגוורטס, אלבוס דמבלדור, מנסה לגנוב לו את התפקיד הוא ממנה מורה חדש ל"הגנה מכוחות האופל", כדי שישמור מקרוב על דמבלדור ושאר תלמידי הוגוורטס. כמובן שהשיעורים מהמורה החדש משאירים את הילדים חסרי הגנה כנגד הסכנות המאיימות עליהם ועל כל קהילת הקסם. ובעידוד של חבריו הרמיוני ורון, הארי לוקח את העניינים לידיים שלו ומאמן בעצמו קבוצה של תלמידים, אשר נפגשים בסוד תחת השם "הצבא של דמבלדור", באומנות ההתגוננות מפניי כוחות האופל, ומכין את הקוסמים הצעירים ואמיצים כנגד כל מה שעתיד להתרחש.

Harry Potter and the Order of the Phoenix משלב בצורה מושלמת את הספר והסרט עם אותו השם, השחקנים יוכלו לשחק מספר רב של דמויות שונות תלוי בשלב בעלילה, ולבקר ולטייל בהוגוורטס ממש כמו שנראה בסרטים עד היום תוך כדי קריינות עשירה ומרהיבה כמו הספר.

דרישות מערכת:
-מערכת הפעלה ווינדוס XP/Vista
- מעבד במהירות 1.6 גיגה-הרץ
- 256 מ"ב ראם
- כרטיס מסך בעל 32 מ"ב זיכרון
- 5 גיגה-בייט פנויים על הדיסק הקשיח

כתבה זו ניקראה 2204 פעמים.

כתבות דומות:
» חיי עיר: גרסה עולמית (2007) / City Life: World Edition
» צבי הנינג'ה (2007) / TMNT
» שליח השאול (2007) / Infernal
» אחוות גיבורים: חזיתות אויב (2007) / Company of Heroes Opposing Fronts
» שליט-על (2007) / Overlord
דירוג הכתבה:
Rating: 4.89Rating: 4.89Rating: 4.89Rating: 4.89Rating: 4.89 (סה"כ 36 הצבעות)