חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

רובוטריקים - המשחק (2007) / Transformers The Game

Jun 28,2007 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה
אני לא יודע מה איתכם, אבל שום דבר לא מחזיר אותי לימים הטובים של הילדות שלי כמו הרובוטריקים ועם הסרט החדש שעתיד לצאת ציפיתי וחיכיתי לשמוע על משחק שיצא כדי להחזיר את הרובוטריקים לימי התהילה שלהם! וחברת Activision לא איכזבה. אז נכון, הסרט שינה קצת את הרובוטריקים כמו שגדלנו עליהם, ויש הטוענים שהסרט יכיל יותר מדי פיצוצים ואפקטים ולא נשאר ממש נאמן לסדרה הישנה. אז נכון ש"דבור" כבר לא נראה כמו פולקסוואגן ישנה אבל בוא נודה באמת, במשחקי וידאו, כל הביקורת על הסרט של פיצוצים ואפקטים, הרס חסר מחשבה ורובוטים ענקיים שמנסים להפוך אחד את השני לגרוטאות נשמע כמו אחד הדברים היותר כיפים.

כשתתחילו לשחק במשחק תוכלו לבחור אם אתם רוצים להשתייך לצד של הרובוטריקים (Autobots) או השקרניקים (Decepticons) והעלילה תתאים את עצמה אליכם במגוון רחב של משימות ואירועים שיתנהלו לפי העלילה של הסרט. הצד של הרובוטריקים עוקב בצורה די נאמנה אחרי העלילה של הסרט (מכיוון שהם העלילה שלו) והצד של השקרניקים נותן לכם יותר תרחישים של "מה היה קורה אם..." בעוד תשלימו את המשימות שלכם. ברגע שבחרתם את הצד שלכם אתם תיזרקו ישר לפעולה, עם ממשק מוכר ויעיל כמו של GTA וכו' בו יש לכם מבט על הכל מלמעלה, יעדים מהבהבים ואתם יכולים לעשות די מה שבא לכם. בגרפיקה מדהימה ומרהיבה תוכלו לראות את אופטימוס פריים האגדי נוסע במהיריות מטורפות בעיר ואם לא תשלטו בו כמו שצריך אתם תפילו כמה דוכני נקניקיות. כל פריט בסביבה של המשחק הוא בר הריסה, הרמה או זריקה ולפי כך יכול לשמש כנשק. ובנוסף לכל התענוג הזה, ההרס הסביבתי שנגרם בקרבות פשוט מעורר השראה, תיהנו!

כתבה זו ניקראה 6091 פעמים.

כתבות דומות:
» הרובוטריקים 2: הנקמה (2009) / Transformers 2 Revenge Of The Fallen
» ספיידרמן 3 (2007) / Spider-Man 3
» מדריך להוסיף תרגום לסרט
» שורת הצדיקים 2 (2009) / Saints Row 2
» זרועות פרועות 4 (2006) / PS2 Wild Arms 4
דירוג הכתבה:
Rating: 4.88Rating: 4.88Rating: 4.88Rating: 4.88Rating: 4.88 (סה"כ 78 הצבעות)