חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

קרוסלופ (2007 (גירסה אחרונה)) / CrossLoop

May 03,2007 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

כמה פעמים קרה לכם שחברים שאלו אתכם מה לעשות עם המחשב/תוכנה שנתקעה להם ולא עושה את מה שהם אמורים לעשות? אז ניסיתם להדריך אותם בטלפון, נכנסתם לאותה התוכנה במחשב שלכם וניסיתם לנחש על מה הם צריכים ללחוץ והממש נחמדים שביניכם אפילו קפצו לבית של אותו חבר וניסו לעזור לו עם הבעיה המטרידה.
לא היה הרבה יותר קל אם היינו פשוט יכולים לראות את המסך של החבר במחשב שלנו ואולי אפילו לשלוט בו במקום לנחש ולשאול שאלות בסיגנון של חם/קר?

כן כן, אני יודע שאני לא ממש מחדש לכם כלום ואתם מכירים היטב את תוכנות השליטה מרחוק שמספקות בדיוק את הדבר הזה. אבל ברצינות - כמה מכם יכולים להגיד שהם מכירים תוכנת שליטה מרחוק שהיא קלה ופשוטה להפעלה? הרי כל פעם שרוצים לעזור לחבר זה סיפור שלם - בואו נמצא IP, נבקש אישור, נחכה לאישור, נחפש את שם המארח... וכל זה בהנחה שאנחנו מדברים עם מישהו מבין עניין. מה קורה כשמדובר בסבתא? שלא נדע מצרות.

קיימות מספר תוכנות שמספקות את הכלים הבסיסיים בלבד לשליטה מרחוק, אבל בתמורה מציעות ממשק קל, פשוט ונוח. היום אני מביא בפניכם תוכנה נוספת כזו ששמה CrossLoop.
עם התוכנה הזו כל מה שצריך לעשות זה להתקין אותה בשני המחשבים שמבקשים להתקשר ביניהם, אין צורך בשום הגדרה מסובכת ושום ידע נרחב במחשבים או תקשורת. חשוב לציין שגם אין צורך בשינוי פורטים, הגדרות מיוחדות של הפיירוול או הראוטר במידה וקיים.
מה כן צריך? פשוט מאוד: סיסמה. אין לכם סיסמה טובה? התוכנה אפילו תגדיל ראש ותספק לכם סיסמה משלה. מה עוד צריך? פשוט מקלידים את הסיסמה במקום הדרוש (המשתלט יקליד את הסיסמה שלו בלשונית ה-Join והנשלט בלשונית ה-Host) ומתחברים. קלי קלוטו.

אני יודע שאבטחה זה אחד הנושאים היותר חשובים בתוכנות מהסוג הזה ולעיתים תוכנות קטנות ופשוטות לא מקנות הרגשה בטוחה במיוחד, אבל באמת שאין צורך לדאוג יותר מדי, CrossLoop מאבטחת את ההתקשרות שלכם באמצעות הצפנת 128bit של blowfish, שזה אלגוריתם שנחשב בטוח ואמין.

אפשרות נוספת שהתוכנה מציעה היא שינוי הסקין (לא ברור למה שזה יעניין אותנו בתוכנה שיש לה בערך מסך וחצי וגם כך אין בה הרבה אפשרויות), אבל מנגד ראוי לציין שלמרות שהתוכנה תומכת בכמות מרשימה של 21 שפות, אף אחת מהן היא לא עברית. רוסית למשל, כן נתמכת.
במידה ושכחנו להזכיר או שאולי זה לא השתמע לבד: התוכנה הזו חינמית לחלוטין! כך שניתן להוריד אותה מהאתר (2MB)

הורדה: http://www.crossloop.com/download.html

כתבה זו ניקראה 1886 פעמים.

כתבות דומות:
» שליטה מרחוק / TeamViewer 6.0.1
» כלי פי.סי. פיירוול™ 2.0 (2007 (גירסה אחרונה)) / PC Tools Firewall Plus™ 2.0
» קופרניק חיפוש דסקטופ 2.01 (2006 )(גירסה אחרונה) / Copernic Desktop Search 2.01
» פיירוול חינמי אשמפו (2006) / Ashampoo® FireWall FREE
» מה רץ 2.2 (2007 (גירסה אחרונה)) / Whats Running 2.2
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 24 הצבעות)