חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

סטוקר : צללי צ'רנוביל (2007) / S T A L K E R Shadow of Chernobyl

Mar 22,2007 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה
אחד מהמשחקים השאפתניים והמקוריים ביותר שעומדים לצאת הוא STALKER. להשוות אותו למשחק פעולה מגוף ראשון נראה כמעט חטא - הוא משהו שונה לגמרי. אם כבר, זהו משחק פעולה המשלב בתוכו את קנה המידה והפתיחות של משחקי תפקידים ענקיים כגון Morrowind יחד עם  משחקי השרדות. אתם משחקים שכיר חרב בעתיד הקרוב, לאחר ששואה גרעינית נוספת התחוללה בצרנוביל והאזור מסביב לעיר החל לגלות סימנים מוזרים בהחלט - מוטציות, תופעות טבע חריגות, טכנולוגיה מוזרה שהופיעה, וכו'.

עליכם לחדור עמוק לתוך "האזור", שטח עצום בגודלו המכסה עשרות קילומטרים מועקבים. אתם תלמדו להכיר את תופעות הטבע החריגות אשר יכולות להאיץ את הזמן או להרוג אדם בדקה. תגלו כיצד לשרוד, למצוא אוכל ברחבי הטבע והיכן לישון בבטחה. תשתמשו בכלי הנשק הרבים שתמצאו (אבל יהיה עליכם לנהל בדקדקנות את המלאי שלכם וכמה אתם סוחבים) לחסל את המוטציות הרבות. תפגשו עשרות שכירי חרב כמוכם, עם אינטרסים משלהם. תשלימו משימות רנדומליות, כתובות מראש ומבוססות עלילה בשביל ארגונים בינלאומיים. תגלו עלילה פתוחה ולא-לינארית שניתן לסיים בלא פחות מתשע דרכים שונות. וחשוב מכל זה, תנועו ברחבי עולם עם גרפיקה מדהימה, מנוע פיזיקלי מדויק ותנאים משתנים של מזג אוויר, רוח ויום/לילה.

מכל הבחינות נראה שמדובר באחד מהמשחקים היפים, המתוחכמים והלא-שגרתיים שנוכל לצפות להם. בהדגמה שראיתי ב-ECTS הפה שלי נפער. קשה להסביר עד כמה המשחק נראה טוב, חלק ואוטנטי. הוא עצום בגודלו. יפיפה מבחינת עיצוב השלבים שלו. ובלי דקה של איבוד פריימים או טעינה. אווו... שווה לחכות.

דרישות מערכת מינימליות:
- מערכת הפעלה ווינדוס XP
- פנטיום 4, 2 גיגה-הרץ
- 512 מ"ב ראם
- כרטיס מסך בעל 128 מ"ב זיכרון
- 10 גיגה-בייט פנויים על הדיסק הקשיח

דרישות מערכת מומלצות:
- מערכת הפעלה ווינדוס XP
- מעבד כפול ליבה E6400
- 1 גיגה-בייט ראם
- כרטיס מסך בעל 256 מ"ב זיכרון ותמיכה מלאה ב-DirectX 9.0c
- 10 גיגה-בייט פנויים על הדיסק הקשיח

כתבה זו ניקראה 1929 פעמים.

כתבות דומות:
» צבי הנינג'ה (2007) / TMNT
» חיי עיר: גרסה עולמית (2007) / City Life: World Edition
» שליח השאול (2007) / Infernal
» חזית הקרב: נקודת מפנה (2007) / War Front Turning Point
» שליט-על (2007) / Overlord
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 31 הצבעות)