חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

סילוורפול (2007) / Silverfall

Mar 17,2007 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה
כשעולם הפנטזיה והקסם פוגש בעולם המדע והטכנולוגיה, התוצאה יכולה להיות אחת משתי אופציות: שילוב מוצלח שמקדם את הציביליזציה הלאה, או פילוג מלווה במאבק עקוב מדם.Silverfall בחרו באפשרות השניה.

מאז שחר הזמן תושבי העולם "נלווי" השתמשו בקסם כחלק מאורח החיים שלהם וכבסיס החברה שלהם. אלו שלמדו לתעל אותו השתמשו בכוח הקסם בשביל לעצב את העולם לפי רצונם. כעת המצאה חדשה של כוח הקיטור מאיימת לשנות את הסדר החברתי בעולם, כשפלגים מסויימים חוזרים למקורות הטבע בעוד שאחרים תומכים בקידום המדע.
בינתיים כוחות האופל מנצלים את הקונפליקט במטרה להתחזק, ועליכם מוטלת המשימה לעצור אותם, בין אם בעזרת מדע או בעזרת קסם.

בעולם של נלווי קיימים ארבעת היסודות של אוויר, אש, מים, ואדמה, שכל אחד מהם מיוחס לדרקון רב עוצמה. מהאיחוד שלהם נוצר העולם וכל היצורים המאכלסים אותו - הגובלינים שמוצאם מהאש והם חלוצי כוח הקיטור, האלפים מהאוויר שחזקים יותר בתחום הקסם, בני האדם שנוצרו מאדמה, וטרולים שבאים ממעמקי המים.

לאחר שתיצרו את הדמות שלכם תצאו אל העולם הגדול להילחם בכוחות האופל, אבל אל דאגה, אתם לא תהיו לבדכם. ברחבי העולם מפוזרים דמויות שיכולות ללוות אתכם, ותוכלו אפילו לקבל ליווי של שתי דמויות. אתם לא שולטים בדמויות המלוות, אבל כן תוכלו לקבוע מהי האינטליגנציה המלאכותית הבסיסית שלהם, ואפילו לפתח אותם במידה מסויימת. בנוסף הם יאפשרו לכם להשלים קווסטים צדדיים שישתלבו בסיפור שלהם.

ככל שתתקדמו תוכלו לפתח את הדמות שלכם, ואפילו שגזעים מסויימים נוטים יותר לקסם או לטכנולוגיה, הבחירה לאיזה כיוון לקחת אותם היא לגמרי שלכם, ותשפיע כמובן על המשך ההתפתחות שלהם. בחירה בין קסם למדע תוביל לכישורים שהם ייחודיים לתחום, כך שכדאי להחליט מראש באילו כישורים אתם מעוניינים. תוכלו גם לפתח את כישורי הקרב שלכם תוך דגש על קרב פנים מול פנים, קרב מרחוק, או טכניקות לחימה, וגם את כוח הקסם שלכם עם דגש על קסם יסודות שהוא הגנתי באופיו, קסם טוב כגון ריפוי, או קסם אפל. ההתפתחות הזאת תאפשר לכם ליצור את דמות ה RPG שתרצו. מה שמאגניב כאן הוא שעיר הבירה Silverfall תתפתח ביחד אתכם ובהתאם למסלול שתבחרו.

המשחק מציע גם מוד מרובה משתתפים של עד 8 שחקנים, והמשחק גם יהפוך ליותר מאתגר מבחינת מפלצות בהתאם אם תבחרו באופציה הזאת, אבל במקרה כזה תהיו חייבים להמשיך עם אותם אנשים עד סוף המשחק. או שאפשר פשוט לשחק אונליין סולו.

המשחק מגיע גם עם עורך שיאפשר לכם שליטה על סיפור הדמות, לעצב את הסביבה, ולהוסיף מפלצות. Silverfall הוא משחק גדול ומורכב, עם מגוון אפשרויות לפתח את הדמות העקרית שלכם, מעל 100 יצורים שונים, מעל 200 קווסטים, ועשרות שעות משחק. שווה.

סיקור: Freak

דרישות מערכת:
- מערכת הפעלה ווינדוס XP
- מעבד במהירות 2 גיגה-הרץ
- 512 מ"ב ראם
- כרטיס מסך בעל 128 מ"ב זיכרון ותמיכה מלאה ב-DirectX 9.0c
- 10 גיגה-בייט פנויים על הדיסק הקשיח

כתבה זו ניקראה 1401 פעמים.

כתבות דומות:
» שליח השאול (2007) / Infernal
» שליט-על (2007) / Overlord
» דברי הימים (2006) / PS2 Steambot Chronicles
» סימס 3 / The Sims 3: Generations
» סטוקר : צללי צ'רנוביל (2007) / S T A L K E R Shadow of Chernobyl
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 4 הצבעות)