חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

טורטוגה: שני האוצרות (2007) / Tortuga Two Treasures

Mar 08,2007 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה
עולם המודרני, הפיראט תפס מקום מאוד מרתק ורומנטי בעיניינו. זאת למרות שלמעשה הם היו גנבים, שודדים ולרוב בעלי תוחלת חיים קצרה מאוד בשל מחלות וכדורי תותח. אך בכל זאת, קשה לנו לוותר על ספר פיראטים טוב (ילדים - תקראו את אי המטמון !), סרט פיראטים, או משחק פיראטים. Tortuga: Two Treasures הוא משחק שמכניס אותנו לנעליו של תומס "הנץ" בליית', קפטן של ספינת פיראטים בהרפתקאותיה בים הגדול. המשחק עמוס פעולה ובין היתר יתן לנו להלחם נגד ספינות בקרבות ימיים, כמו גם נגד פיראטים אחרים בקרב חרבות, ואיך אפשר בלי המרדף אחרי הפיראט הרשע מתוך מטרה להציל העלמה היפה שהעז לחטוף.

Tortuga בנוי על משימות, ולא בשטח פתוח, שיתן לכם ללכת לאיבוד ולהשתעמם. יהיו משימות בהן נשוט לאיים אחרים, משימות רגליות בהן נשחק את תומס עצמו בעיר הנמל, או על אי סבוך יער, נגנוב ספינות, נלחם בפיראטים בחרב ובתותח, ועוד. בו זמנית, יהיה אפשר לרכוש תוספות ושיפורים לספינה אחרי שנשיג מספיק זהב. מערכת הקרב הידני פשוטה אך כיפית - שילוב של כפתורי המקלדת והעכבר יבצעו מגוון מכות חרב, הגנות או בעיטות כדי לנצח את יריבינו. כאמור, המשחק מלא באקשן מהיר.

ניווט ספינה הוא פשטני, ולא לוקח גורמים רבים בהשפעה על הספינה. הדבר העיקרי שמשפיע על השליטה שלנו בספינה היא מה המהירות שלה - ככל שאתה מהיר יותר, קשה יותר לפנות, ומה הגודל שלה - ספינה גדולה יותר פונה יותר לאט ורדיוס הפנייה שלה גדול. מעבר לכך, המחשב נותן לנו יד חופשית, ואכן קרבות הים הם מוצלחים מאוד. צריך לנווט בצורה כזו שהתותחים שלך יפנו לצד הרחב של הספינה היריבה כדי שהפגזים יעשו נזק מקסימלי. אך מעבר לכך, ישנם כלים מיוחדים כמו מוקשים ימיים או סירה קטנה איתה נעלה על ספינת האויב בשקט, כך שיש לנו מגוון פעולות ביניהן נצטרך לבחור - להשתמש בפגז? לנסות להגיע מאחוריה ולפרוץ לפתע? או מיני טקטיקות אחרות.

אפשר לנסות ולהטביע את הספינה לחלוטין בעזרת התותחים, או לתפוס אותה. בשביל לתפוס אותה צריך להתקרב אליה מספיק כדי לזרוק חבלים ולעלות על הספינה. אחרי שנעשה זאת, הקרב יהפוך לקרב חרבות בין אנשי הצוות של שתי הספינות, כדי לתפוס את הספינה, עלינו לנצח את הקפטן שלה אבל לא מדובר במהלך פשוט, נצטרך לפלס את דרכנו אליו על מנת להילחם בו, ולפיכך אם הצלחנו להיפטר מהרבה אנשי צוות לפני שעלינו, יהיה יותר קל לתפוס את הספינה.

אם אי פעם תהיתם איך זה להיות פירט מסוכן שמשייט בימים, Tortuga הוא המשחק שיעזור לכם לחוות את החוויה המרגשת הזו. אז שאו ברכה וצאו לדרך, או בקצרה יאררררררר.

דרישות מערכת מינימליות:
- פנטיום 4, 1.7 גיגה-הרץ
- 512 מ"ב ראם
- כרטיס מסך בעל 64 מ"ב זיכרון ותמיכה מלאה ב-DirectX 9.0
- 4 גיגה-בייט פנויים על הדיסק הקשיח

דרישות מערכת מומלצות:
- מערכת הפעלה ווינדוס XP/2000
- מעבד במהירות 3.0 גיגה-הרץ
- 1024 מ"ב ראם
- כרטיס מסך בעל 256 מ"ב זיכרון עם תמיכה ב-Pixel Shader 3.0
- 4 גיגה-בייט פנויים על הדיסק הקשיח

כתבה זו ניקראה 1640 פעמים.

כתבות דומות:
» צבי הנינג'ה (2007) / TMNT
» שליח השאול (2007) / Infernal
» כוכב אבוד : תנאים קיצוניים (2007) / Lost Planet Extreme Condition
» חיי עיר: גרסה עולמית (2007) / City Life: World Edition
» חזית הקרב: נקודת מפנה (2007) / War Front Turning Point
דירוג הכתבה:
Rating: 4.88Rating: 4.88Rating: 4.88Rating: 4.88Rating: 4.88 (סה"כ 33 הצבעות)