חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

זי-סופט מסיר התקנות (2006) / ZSoft Uninstaller

Mar 08,2007 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

כולנו יודעים שתוכנות לא אוהבות להסיר את עצמן. האמת - קשה להאשים אותן. מפתחי התוכנה עובדים מאוד קשה על פיתוח התוכנה האולטימטיבית ועד שהם מסיימים ומשחררים אותה לשוק באים חוצפנים כמונו ובהינף עכבר מוחקים אותה בלי לחשוב פעמיים. אז למה שזה יהיה קל ונקי?אז בשביל זה ישנם מפתחי תוכנה שיושבים ועובדים קשה כדי להתקין את התוכנה האולטימטיבית באמת - תוכנה שתסיר את כל שאר התוכנות...

רוב התוכנות, אם לא כולן, משאירות מאחריהן עקבות. זה יכול להיות שאריות של תיקיות, שאריות של ערכי רג'יסטרי, שאריות של קבצים מפוזרים מערכת ההפעלה ועוד. כל זה לא היה מפריע אם מדובר בתוכנה או שתיים, אבל כל הליכלוך שמשאירות התוכנות שמוסרות בשלב מסויים מצטבר ומתחיל להפריע. ההפרעה הזו מתבטאת בפגיעה בביצועי המערכת, בבעיות בהתקנה חוזרת או בתקנה של גירסה חדשה ועוד אינסוף בעיות. לכן אנחנו צריכים תוכנה שתעשה את הניקיון הזה עבורנו בזמן אמת - כלומר, בזמן ההסרה.

תכירו את ZSoft, תוכנה קטנה לפיתוח מוצרי תוכנה. החבר'ה האלו מביאים לנו את תוכנת ההסרה המשודרגת שלהם. ZSoft Uninstaller היא תוכנה שלא סתם מסירה אפליקציות אחרות, היא קודם מבצעת ניתוח של התוכנה ומרכיביה ורק לאחר מכן מסירה אותה באופן מוחלט בלי בעיות ובלי עקבות. בהסרות רבות אנו נאלצים להסיר את התוכנה ולבצע איתחול של המחשב וגם את זה לקחו בחשבון והתוכנה יודעת לעבוד לפני האיתחול ולסיים את העבודה גם אחרי האיתחול. בנוסף התוכנה תמצא את הקבצים הזמניים המקושרים לתוכנה ותדע להסיר גם אותם ולא רק אותם אלא גם רשומות של תוכנות אחרות שכבר לא נמצאות על המחשב.

בזאת התוכנה לא מסיימת את תפקידה, ניתן גם לעשות בה שימוש מנהלתי בצורה שמחליפה את רשימת הסרה/הוספה (add/remove) הלא נוחה והמעצבנת של הווינדוז, כך תוכלו לקבל רשימה אמיתית של כל התוכנות המותקנות על המחשב בלי עדכוני מערכת ההפעלה המעצבנים ואפילו לסנן אותם באופן נוח לצפייה.
צעד נוסף הוא היכולת של התוכנה להסתיר תוכנות מסויימות שאתם לא רוצים להסיר בטעות או לא רוצים שמישהו אחר יסיר בטעות (או שלא).

בקיצור, תוכנה שעדיפה בהרבה על אופציית הסרה/הוספה של מערכת ההפעלה ומאפשרת לכם לא רק להסיר תוכנות באופן נקי ומוחלט אלא גם לנהל את רשימת התוכנות המותקנות שלכם ביתר יעילות.
אה כן, לפני שנשכח - יתרון אחד ברור של התוכנה הזו ע"פ תוכנות אחרות: היא חינמית לחלוטין! וניתנת להורדה, http://www.download.com/ZSoft-Uninstaller/3000-2096-10409090.html?part=dl-ZSoftUnin&subj=dl&tag=button

כתבה זו ניקראה 1823 פעמים.

כתבות דומות:
» חבילת הגנה: צייד ספיוור 3.5.11 (2008) / SpyHunter Security Suite v3.5.11
» כלי כיוונון 2007 / TuneUp Utilities 2007
» כלי פי.סי. פיירוול™ 2.0 (2007 (גירסה אחרונה)) / PC Tools Firewall Plus™ 2.0
» דוקטור חומרה 2006 7.5 (2006) / Dr. Hardware 2006 7.5
» מה רץ 2.2 (2007 (גירסה אחרונה)) / Whats Running 2.2
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 34 הצבעות)