חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

תקיפה חמושה (2007) / Armed Assault

Feb 24,2007 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

בשנת 2001 יצא המשחק Operation Flashpoint ובמהרה הפך לחביב שחקני המלחמה, בשל גודל המשימות, רמת המציאות ויכולות המשחק מרובה המשתתפים. מאז, המפיצה CodeMasters נפרדה מהמפתחים Bohemia Interactive והזכיון הלך איתם. אבל העלילה מסתבכת בגלל שBohemia לקחו את הבסיס שהוא Operation Flashpoint ויצרו את ArmA: Armed Assualt. למרות שהמשחק אינו קשור מבחינה זיכיונית לFlashpoint, טכנית ורוחנית, הוא מהווה את ההמשך האמיתי של הסדרה.

Arma Assault מדמה מצב מלחמה על גבי אי דמיוני - אי שנפרס על גבי כ-400 קילומטרים רבועים, ונחלק לצד הצפוני, שהוא דיקטטורי ומחזיק ציוד ונשקים סובייטים, והצד הדרומי, הדמוקרטי שמחזיק נשקים וציוד ומקבל תמיכה מארצות הברית. מצב המשחק ליחיד שם אותנו בנעלי חייל הצד הדרומי כאשר פורצת מלחמה בין הצדדים. המשחק יקח אותנו דרך 20 משימות שבדומה ל OP, הן ענקיות ! משימה יכולה להפרס על גבי קילומטרים ולקחת כשעה לסיים כל אחת, אם לא יותר. בניגוד ל OP, המשימות לא רציפות, ונוכל לבחור איזו משימה לבצע. מפת האי תפרס מולנו, ועליה יסומנו המשימות האפשריות לביצוע כעת. במשימה עצמה נשלוט כל פעם בחייל אחד - נוכל להטיס מסוק הנותן תמיכה אווירית לכוח התוקף עיר מסוימת, נוכל להעביר את שליטתנו לצלף הממוקם באחד הבניינים ולחסל אויב העומד לירות טיל כתף, ולהפיל את המסוק שלפני רגע הטסנו ומשם נוכל לעבור לשלוט בחייל חי"ר או כל כח צבאי אחר שנחפוץ בו.

מהם הכלים שיעמדו לרשותינו במהלך המשימות ? הרי לכם רשימה חלקית: M16 מקוצר עם מטול / ערכת צלפים / רגיל, M16 ארוך, קלצ'ניקוב, מקלע PK, מקלע כבד M240, MP5, Kobra, ברטה 9 מ"מ, רובה צלפים M24, "אימת החי"ר" - הדראגונוב (שנחשב לרובה הצלפים הטוב ביותר), טילי כתף Javalin, Stinger ו Sterla, רימונים, מוקשים ועוד ועוד.
מה לגבי רכבים וכלי שטח ? האמר, אוטובוסים, טנדרים, טנק M1A1, T-72, נגמ"ש STRYKER, BMP, BRDM, מסוקי Mi-17, מסוק הקוברה, סירת זודיאק ועוד... למי שכל זה לא אמר כלום, רשומה לפניכם רשימה לא קצרה של כלי הלחימה מהטובים ביותר בעולם כיום.

מצב מרובה המשתתפים במשחק הוא מרשים במיוחד - כל שחקן יכול להצטרף למאמץ הלחימה על האי, בין אם זה לטובת הצד הדרומי או הצפוני וכל זאת מתוך מאבק לשליטה על האי כולו. כשאמרנו מרשים זה לא נאמר סתם, כ-100 שחקנים יכולים לשחק בבת אחת, בהחלט הישג מרשים ואפילו ייחודי (בינתיים) ! במצב כזה החייל שלידך, הצלף שעל הגג, טייס המסוק, התותחן שבטנק - כולם אנושיים וכולם פועלים למען מטרה אחת משותפת. כמובן שהמשחק יבוא עם תוכנת עריכה שתתן לנו ליצור משימות, מערכות ועוד, ולשתף את היצירות שלנו ברשת. אם אהבתם את Operation Flashpoint, אם אתם משחקים ב BattleField 2 או אוהבים משחקי מלחמה, ArmA: Armed Assault הוא משחק שאתם חייבים לנסות.

דרישות מערכת מינימליות:
- מערכת הפעלה ווינדוס XP
- פנטיום 4, 2 גיגה-הרץ
- 512 מ"ב ראם
- כרטיס מסך בעל 128 מ"ב זיכרון ותמיכה מלאה ב-DirectX 9.0c
- שלוש גיגה פנוי על הארד דיסק.

דרישות מערכת מומלצות:
- מערכת הפעלה ווינדוס XP
- פנטיום 4, 3 גיגה-הרץ
- 1 גיגה-בייט ראם
- כרטיס מסך בעל 256 מ"ב זיכרון ותמיכה מלאה ב-DirectX 9.0c
- שלוש גיגה פנוי על הארד דיסק.

כתבה זו ניקראה 2554 פעמים.

כתבות דומות:
» חזית הקרב: נקודת מפנה (2007) / War Front Turning Point
» שליח השאול (2007) / Infernal
» שליט-על (2007) / Overlord
» צבי הנינג'ה (2007) / TMNT
» אחוות גיבורים: חזיתות אויב (2007) / Company of Heroes Opposing Fronts
דירוג הכתבה:
Rating: 4.78Rating: 4.78Rating: 4.78Rating: 4.78Rating: 4.78 (סה"כ 37 הצבעות)