חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

פאנדו (2006) / Pando

Dec 23,2006 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

לא, לא אמרתי פנדה. אמרתי פאנדו...
שם מוזר, אבל לאחר שתשמעו את תפקידה של התוכנה, השם "פאנדו" יהיה מילה נרדפת לביטוי "איך לא חשבו על זה עד היום?!"

כולנו מכירים את בעיית העברת קבצים גדולים במייל. אם זה קובץ ששוקל 30 מגה - גדול מדי עבורמ מייל וקטן מדי בשביל שנבזבז עליו דיסק שלם, או אם אלו תמונות שצילמתם בטרק האחרון והייתם צריכים לשלוח בערך 2000 מיילים לאימא כדי שישמרו אותן שם בבית, זה תמיד היה מטרד.
נכון, ישנן שיטות שונות לגשת לבעיות הללו - ניתן להשתמש בשירותים שונים ברשת, שרתי איכסון, FTP ועוד... אבל מה קורה כאשר מדובר בקבצים ענקיים? וכשאני אומר ענקיים אני מתכוון לחצי ג'יגה ואפילו ג'יגה! הנה באה פאנדו ומסדרת את העניין בקלות!

הרעיון עליו מבוססת התוכנה הוא למעשה רעיון של שיתף קבצים: אתם שולחים מייל למישהו, הוא פותח את המייל אשר לא יהיה יותר גדול מכמה עשרות KB שיכילו את המידע הדרוש לתוכנה בכדי לאתר את השרת הדרוש ולהתחיל להוריד את המידע ששלחתם אליו.
למעשה אתם תרגישו כאילו אתם שולחים מייל רגיל: יש להקליד כתובת, נושא וקיימת גם תיבת טקסט לכתיבת גוף ההודעה. הנמען יקבל הודעה לתיבת המייל הרגילה שלו עם קבצים בפורמט פאנדו. במידה ואין לנמען את התוכנה אצלו במחשב  - לא נורא, בגוף ההודעה ישנו לינק אוטומטי להורדת התוכנה ולאחר שהיא תותקן היא תתחיל בהורדה.

החיסרון היחיד של פאנדו הוא שהתוכנה צריכה להיות מותקנת גם במחשב השולח וגם במחשב המקבל, אבל בינינו: כשמדובר בתוכנה ששוקלת פחות מ-3MB ובנוסף לזה היא גם חינמית לחלוטין! לא ממש ניתן לקרוא לזה חיסרון.
התוכנה מציעה העברת קבצים עד לגודל של 1GB(!), פשוטה מאוד להפעלה, ידידותית ואפילו תיתן לכם את האופציה להשהות את ההורדה ולהמשיך אותה מאוחר יותר אם תרצו.
דעתי האישית היא שפאנדו ואחרות כמותה מראות לנו את עתיד הדואר האלקטרוני ובקצב הזה יהיה קשה להתעלם ממנה. איפה עוד תוכלו לשלוח לחברים סרט שלם או אוסף ענק של תמונות בגודל של ג'יגה?! מומלץ.

כתבה זו ניקראה 1807 פעמים.

כתבות דומות:
» קופרניק חיפוש דסקטופ 2.01 (2006 )(גירסה אחרונה) / Copernic Desktop Search 2.01
» העברת רשימת אנשי קשר מICQ אחד לשני
» ווינזיפ פרו 12.0.8252 (2008) / WinZip Pro v12.0.8252
» מדריך להורדה מ- Peer2Mail
» חפש בדיסקים שלי (2007 (גירסה אחרונה)) / SearchMyDiscs
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 30 הצבעות)