חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

מכווץ די.וי.די 3.2 (2006) / DVD Shrink 3.2

Dec 05,2006 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

רכשתם DVD במיטב כספכם וזכותכם להגן על ההשקעה שלכם. לכן קיימות בשוק תוכנות גיבוי למדיות שונות ביניהן גם DVD ולא קשה לנחש בדיוק במה עוסקת התוכנה הזו.

כולנו מכירים את נושא גיבוי הדיסקים, לעיתים זה עסק מסובך מכיוון שרובם המכריע של ה-DVD נוצרו ותוכננו ע"מ שלא נוכל לשכפל אותם. אומנם לגיטימי מבחינת יצרן המדיה, אך גם החוק קובע כי על דיסק שקנינו בכספנו יש לנו את הזכות ליצור עותק חוקי לשימוש פרטי.
DVD Shrink היא פלא קטן וחביב שכדאי לנו להכיר: היא מתגברת על מערכת ההגנות השונות של ה-DVD באמצעות אלגוריתם ייחודי ומתוחכם

מדובר בתוכנה קטנה שעושה את עניין הגיבוי פשוט וקל בכמה שלבים: לאחר הכנסת דיסק DVD לכונן התוכנה תקרא את הדיסק, תוודא שאין בו פגמים ושניתן לבצע גיבוי באופן תקין. לאחר מכן תקבלו מהתוכנה המלצה לגבי אופן הדחיסה של המידע על ה-DVD בהתאם לסוג המידע ע"מ שיוכל להיכנס לתוך ה-DVD שעליו אתם מעוניינים לצרוב. צורת הדחיסה יכולה להיעשות בשתי אופנים, כאשר אתם מקבלים את האפשרות לבחור אחד מהשניים או אם תרצו באפשרות הדחיסה המקסימלית - לבחור את שתי האופציות יחדיו.
בנוסך לכל זה תקבלו גם את האופציה לבצע "הסרת שומן מיותר" מה-DVD ע"י הסרת כתוביות, ערוצי קול וכו'.
וכל זה - בקובץ קטן של 800KB בלבד!

לא לטעות - התוכנה אינה צורבת בעצמה! DVD Shrink מבצעת את מה שמשתמע משמה - היא מכווצת את ה-DVD שברצונכם לגבות ובעזרת תוכנות צריבה פופולריות כמו נרו (בגירסה האחרונה) העבודה מתבצעת.
כדאי לנו להכיר ולזכור את התוכנה הזו מהסיבה הפשוטה שפיתוחה הופסק ולכן זו הגירסה האחרונה והמעודכנת ביותר. סיבה טובה עוד יותר להכיר את התוכנה הזו היא מכיוון שהיא חינמית לגמרי! בנוסף למחיר המבצע הזה מצורפים מדריכים (באנגלית כמובן) שמפרטים את כל יכולות התוכנה והאפשרויות שלה. מדריך ראשון תמצאו כאן:
www.doom9.org/index.html?/mpg/dvdshrink31-main.htm

המדריך השני הוא מדריך אינטראקטיבי, מושקע וחזותי:
www.dvdshrink.info/fulldisk_basic.php

כתבה זו ניקראה 2366 פעמים.

כתבות דומות:
» דוקטור חומרה 2006 7.5 (2006) / Dr. Hardware 2006 7.5
» מניעת תקלות בעת צריבה
» חפש בדיסקים שלי (2007 (גירסה אחרונה)) / SearchMyDiscs
» קרוסלופ (2007 (גירסה אחרונה)) / CrossLoop
» פיינט.נט 3.01 (2007 (גירסה אחרונה)) / Paint.NET v3.01
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 34 הצבעות)