חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

אינטרנט אקספלורר 7 (2006) / Internet Explorer 7

Nov 11,2006 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

בימים אלו ממש מייקרוסופט הוציאה לשוק את הדפדפן החדש בגירסה 7.
במייקרוספוט עבדו קשה מאוד על הדפדפן לנוכח התחרות ההולכת וגדלה מצד דפדפנים מתחרים, שצוברים פופולריות רבה.

באקספולרר החדש שולבו שינויים וחידושים רבים שכבר זמן רב הם עניין של מה בכך כגון חיפוש משולב, טאבים מרובים, חוסם פופ-אפ מובנה ועוד.
את השינוי הראשון תרגישו כבר בהפעלת הדפדפן, המראה שלו שונה לחלוטין והוא קיבל פנים חדשות ומרעננות. השינוי הוא לא רק אסתטי אלא גם פונקציונלי, כעת תוכלו לקבל מידע על כל אתר שבו אתם גולשים, הדפדפן מיידע אותכם על רמת האמינות של האתר שאתם מבקרים בו, הוספת מועדפים, חיפוש ברשת, ניקוי היסטוריה ועוד פונקציות שימושיות  שולבו בסרגל הכלים המובנה. תוספת נוספת וחשובה היא תמיכה מלאה בעדכוני RSS.
כאמור פונקציית הטאבים שולבה בדפדפן החדש, כעת תוכלו לפתוח מספר אתרים בחלון אחד, חסל סדר מעבר וקפיצה בין חלונות שונים. מנוע החיפוש גם הוא שולב בסרגל הכלים ויהיה זמין תמיד, לנוחיותכם תוכלו להגדיר מנוע חיפוש שאתם מעדיפים כברירת מחדל.

אחד הטענות הגדולות כנגד מייקרוספוט והדפדפן שלה הוא בעיות האבטחה ובמייקרוסופט לקחו את הנושא לתשומת ליבם ושיפרו את האבטחה, כעת הדפדפן בעל חוסם פופ-אפ מובנה, מתריע על נסיונות גניבת זהות ומידע אישי (phishing) ותקבלו מידע על כל אתר שתיכנסו אליו ותדעו כמה הגלישה בו בטוחה.
ישנם עוד חידושים רבים בדפדפן החדש כמו כיווץ הטקסט לגודל החלון כך שטקסט מודפס לא יחרוג מגודל הדף ועוד, אלו רק המאפיינים העיקריים.

הדפדפן החדש מיועד לבעלי מערכת הפעלה חוקית ויהיה דפדפן ברירת המחדל במערכת ההפעלה החדשה - ויסטה. הוא כמובן מוצע ללא תשלום, או כמו שאנחנו אוהבים לומר חינמי לחלוטין!

http://switch.atdmt.com/action/IE_7_Windows_XP_SP2_B

כתבה זו ניקראה 2220 פעמים.

כתבות דומות:
» פיירפוקס 2.0 (2006) / Firefox 2.0
» מדיה פלייר 11 (2006) / Windows Media Player 11
» דפדפן פיירפוקס (2007)/Firefox
» דוקטור חומרה 2006 7.5 (2006) / Dr. Hardware 2006 7.5
» טיפים לבוני אתרים- כך תקדמו את אתרכם הכי טוב במנועי החיפוש
דירוג הכתבה:
Rating: 4.97Rating: 4.97Rating: 4.97Rating: 4.97Rating: 4.97 (סה"כ 35 הצבעות)