חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

מדיה פלייר 11 (2006) / Windows Media Player 11

Nov 11,2006 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

באיחור קל הושק הנגן החדש של מייקרוסופט, מדיה פלייר 11. אני די בטוח שאין צורך להרחיב הרבה על הנגן כי לכולם יש אותו במחשב וגם אם לא תמיד אוהבים אותו - הוא תמיד שם וכולנו ראינו אותו והשתמשנו בו לפחות כמה פעמים, לכן ננסה להתרכז יותר בשינויים ובחידושים, ויש כמה כאלו.

הנגן הזה מיועד להיות נגן ברירת המחדל של מערכת ההפעלה המדוברת ויסטה, וכמובן יבוא יחד איתה. במייקרוספוט מודעים לתחרות שמפעילים עליהם גורמים שונים ברשת ולכן גם החליטו לבצע כמה שינויים מהותים. הראשון שבהם והבולט ביותר הוא האופציה להוריד שירים דרך הנגן עצמו, שירות שניתן דרך URGE, שהוא שירות הורדות שפועל בשיתוף עם MTV, שירות שכמובן נועד להוות תחרות ל-iTunes. ישנם מיליוני שירים של מאות אלפי מבצעים זמינים להורדה. ההורדה, מיותר לציין - בתשלום. יחד עם זאת חובה לציין חיסרון מאוד גדול בפונקציה הזו - השירים שתורידו דרך URGE לא יוכלו להתנגן ב- iPod עקב תוכנת הגנה נגד העתקה פיראטית.
השירים כן יוכלו להתנגן בנגן Zune, הצעצוע החדש של מיקרוסופט (שכמובן אמור להתחרות ב-iPod)  אך למרבה האירוניה עדיין לא הושק למכירה.

שינוי מהותי נוסף הוא דרך העבודה בנגן, וכאן מיקרוסופט החליטה לאמץ את אחד הטרנדים החזקים בעולם הדפדפנים - עבודה באמצעות לשוניות (Tabs) ומנוע חיפוש יעיל שנועד לעשות סדר בכל המולטימדיה שלכם, כך תוכלו להקליד אפילו את האות הראשונה של האלמנט שאתם מחפשים והמנוע כבר יעלה את האופציות הרלוונטיות עבורכם.

השינוי האחרון שנזכיר יהיה גם הראשון שתראו וזה העיצוב החדש שקיבל את השראתו ממערכת הויסטה וכמובן תואם לה. מיקומי כפתורי ההפעלה שונו וגם הצבע השחור השתלט על רוב חלקי התצוגה.

קיימים חידושים נוספים רבים כמו סינכרון בין התקנים שונים המחוברים למחשב, מערכת צריבה יעילה וטובה יותר שכעת גם תראה לכם כמה מקום פנוי יש במדיה שלכם ואפילו תחלק את רשימת הצריבה למספר תקליטורים לפי הצורך. כעת תוכלו גם להשתמש במנגנון זיהוי אודיו שייתן לכם את האפשרות להצמיד מידע לשירים המתנגנים. הנגן החדש מסוגל גם להציג תמונות ובכלל הפך ליותר גרפי וכעת תוכלו לבנות רשימות השמעה כשר גודל רשימת ההשמעה מיוצג באמצעות ערימת דיסקים, העיקרון פשוט - ככל שהערימה יותר גדולה, כך יש יותר מדיה בקטגוריה הזו.

הנגן עצמו ניתן להורדה חינמי לחלוטין! וניתן להורידו דרך אתר מיקרוסופוט:

http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/he/player/download/download.aspx

אך יש לציין שגם כאן, כמו באקספלורר החדש קיימת בדיקת תאימות, או במילים פשוטות: אם אין לכם מערכת הפעלה מקורית - אל תטרחו. הנגן כרגע מוצע רק בגירסה האנגלית, גירסה עברית נכון להיום מוצעת, אך בגירסת הבטא בלבד.

דרישות מערכת:

  • מערכת הפעלה XP עם SP2
  • מעבד 233MHz ומעלה
  • 200MB פנויים בכונן הקשיח
  • 64B זיכרון פנימי
  • כרטיס מסך 64MB ומעלה
  • כרטיס קול 16 סיביות ומעלה
כתבה זו ניקראה 24183 פעמים.

כתבות דומות:
» אינטרנט אקספלורר 7 (2006) / Internet Explorer 7
» פיירפוקס 2.0 (2006) / Firefox 2.0
» כלי כיוונון 2007 / TuneUp Utilities 2007
» דוקטור חומרה 2006 7.5 (2006) / Dr. Hardware 2006 7.5
» פיינט.נט 3.01 (2007 (גירסה אחרונה)) / Paint.NET v3.01
דירוג הכתבה:
Rating: 4.77Rating: 4.77Rating: 4.77Rating: 4.77Rating: 4.77 (סה"כ 126 הצבעות)