חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

קופרניק חיפוש דסקטופ 2.01 (2006 )(גירסה אחרונה) / Copernic Desktop Search 2.01

Oct 29,2006 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

חיפוש קבצים.
פשוט, לא? כולנו יודעים איך למצוא קבצים בווינדוז הביתי שלנו, נכנסים לאשף החיפוש, בוחרים פרמטרים, מקלידים את שם הקובץ ו... נכון, בחצי מהמקרים לא נמצא כלום ובחצי השני נקבל תוצאות לא רלוונטיות בכלל.

קופרניק שיחררה את גירסה 2 של Desktop Search, ואתם בטח תוהים לעצמכם "למה אני צריך תוכנת חיפוש קבצים במחשב?" אז טוב ששאלתם. הסיבה פשוטה: קופרניק כתבה לנו תוכנה שיודעת לחפש לא רק קבצים, אלא אפילו להסתכל לתוכם! מה הכוונה ולמה זה טוב? נניח ורשמתם מסמך וורד בשביל עבודת הגשה בשנה שעברה, אתם רוצים למצוא אותו שוב אבל לא זוכרים היכן שמתם אותו בתוך כל ה-120 ג'יגה שלכם ואפילו יותר גרוע אתם לא זוכרים איך קוראים לקובץ. כאן קופרניק נכנסת לפעולה: אתם כן זוכרים שהעבודה שלכם הייתה בנושא שועל ערבות שבדי מצוי, אז כל מה שאתם צריכים לעשות זה לרשום במילות החיפוש "שועל ערבות שבדי" והתוכנה תחפש עבורכם לא רק את הקובץ, אלא באילו קבצים מופיעה המחרוזת שרשמתם. מגניב, לא?

התוכנה יודעת להסתכל לתוך המידע השמור בקבצי וורד, אקסל, PDF, פאואר פוינט ועוד, כולל אימיילים, קבצי וידאו ותמונות, קבצי היסטוריה, מועדפי אינטרנט וכדומה.

הגירסה החדשה נותנת לנו יותר אופציות להגדיר את התוכנה והחיפוש, המנוע שופר וכעת הוא מהיר ויעיל יותר, הוספו עוד פורמטים של קבצים שנכללים באיתור המידע, והממשק נוח הרבה יותר. בנוסף אין צורך לעדכן את התוכנה, היא עושה את זה לבד כל פעם שהמחשב אינו פעיל כך שכל מסמך שתעדכנו או קובץ שתעתיקו יתעדכן במאגר המידע של התוכנה.
את התוכנה ניתן גם להפעיל במצב deskbar, כלומר למזער אותה לשלוחן העבודה שם היא תהיה זמינה תמיד ותעבוד במצב ממוזער, בדומה ל-ICQ (ניתן לראות בתמונות המצורפות).

התוכנה הזו זכתה בפרס השנה של Cnet הפופולרי, אך מפתחי התוכנה לא מרימים את האף והוסיפו מאפיין מאוד חשוב וחיוני לתוכנה, מאפיין שהופך אותה לפופולרית במיוחד: היא חינמית לחלוטין!

ניתן להורדה ישירות מכאן:

ליחצו כאן להורדה

כתבה זו ניקראה 4293 פעמים.

כתבות דומות:
» פאנדו (2006) / Pando
» מדריך להורדה מ- Peer2Mail
» הסרת תוכנות / Your Unistaller v7.3
» FileBarricader™ / הצפנת קבצים
» זי-סופט מסיר התקנות (2006) / ZSoft Uninstaller
דירוג הכתבה:
Rating: 4.97Rating: 4.97Rating: 4.97Rating: 4.97Rating: 4.97 (סה"כ 34 הצבעות)