חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

מארוול: הברית המושלמת / Marvel Ultimate Alliance

Oct 27,2006 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

 חובבי מרוול (Marvel) היכונו, כי הנה מגיע לו המשחק האולטימטיבי עבורכם - לא פחות מ-140 גיבורים מהעולם של מרווול, חוברים להם יחדיו, להביא לכם חוויה מדהימה. מצד שני אם אתם לא חובבי מרוול, אבל אוהבים משחקי תפקידים כדוגמת דיאבלו וחיקוייו, גם אתם הגעתם למקום הנכון, ואם במקרה, כמוני, אתם משתייכים לשתי המחנות אז הרווחתם בגדול!

מרוול אולטימייט אליאנס הוא משחק שבא לקחת את משחקי X-Men Legends צעד אחד קדימה. בעוד שהמשחקים הקודמים התרכזו בחברים המוטנטיים של קבוצות אלו, הרי שהפעם חיברו לנו יחדיו ערב רב של גיבורים שכוללים את ספיידר מן, ת'ור, בלייד ואחרים, בין כל שאר הדמויות שכבר התרגלנו לפגוש כגון וולברין. כתמיד העלילה עוסקת באיום ממשי שמתגבש לו על כדור הארץ, ורק אתם, צוות גיבורי העל, תוכלו לו.

במשחק תהיה לכם את האופציה לבחור ארבעה חברי צוות , לתת לקבוצה שבחרתם שם, וגם לצוות להם כלי תחבורה. במהלך המשחק יהיה עליכם לטפל במיגוון הרעים שחברו להם יחדיו תחת ניצוחו של דוקטור דום (Dr. Doom) שחזר לתחיה, באמצעות גילגולים, חבטות, בעיטות וכמובן מיגוון מהלכים מיוחדים שמאפיינים כל דמות ודמות. בעוד שלהישאר עם אותה קבוצה לאורך המשחק ייתן לכם בונוסים עם הזמן, חברי הקבוצה לומדים לעבוד אחד עם השני יותר טוב - קבוצה מסויימת שעובדת יחד, צוברת יוקרה, שתהווה אלמנט שישפיע על המשחק, אין זה הכרח, ותוכלו להחליף דמויות מתי שרק תחפצו בכך.

בניגוד למשחקי אקס מן לג'נדס, כאן לא תעלו דרגות מתוך ניסיון שנצבר, אלא תמצאו/תזכו בחליפות חדשות עבור הדמויות, חליפות שהן למעשה מהוות מעין עליה בדרגה, או אם תרצו החליפה מהווה את המגע האחרון, האפקט המשלים, שמייצג את יכולותיכם החדשות לאחר שהדמות השתפרה ביכולותיה. את ספיידרמן לדוגמא כולנו מכירים, אבל בתקופה בה עטה את חליפת וונום (Venom) השחורה, ספיידרמן היה לוחם מסוג אחר וזה כל הרעיון כאן. בעוד שלדמויות כמו ספיידרמן באמת היו מיגוון חליפות עצום, ישנם כאלה שלא ראו תחלופה כזו של תלבושות במהלך זמנם, כגון בלייד, לכך יימצאו המפתחים פיתרון ועימם הבטחה שינסו להישאר מה שיותר נאמנים לחליפות המקוריות, אך לצערם ייצטרכו לסטות לפעמים ומסיבות מובנות, כפי שהדגימה הדוגמה על בלייד. בניגוד למשחקים הקודמים, כאן, את חלק מהחליפות נקבל רק לאחר שנעמוד באתגרים מסויימים, כגון הבסת אלפי אוייבים, סיום המשימה באופן כזה או אחר וכו'.

כמובן שאופציית המולטיפלייר תחזור כאן בצורה טובה ומשופרת מאין פעם! כעת בעת שתילחמו עם חברים כנגד אוייב משותף תוכלו לבחור אופציה שתאפשר לכם להתחרות למרות שאתם באותה קבוצה, איך? התשובה היא ניקוד. המשחק יידע לעקוב אחר כל שחקן ומה שעשה, לתת לו ניקוד/דירוג בהתאם, וכך לקבוע, לא רק מי מהשחקנים טוב יותר, אלא מי יקבל יותר שלל. במשימות נוספות מיוחדות שלהן קוראים המפתחים "רגעי גדולה" (Epic Moments) נזכה לחוות עם דמות מסויימת את אחד מרגעי המפתח שלה בעבר - במצב זה אנו נשלוט בדמות בודדת שמשחזרת רגע שחקוק לעד בכתבי הקומיקס שלה, וכאן עד שלושה מאותם חברים שמשחקים איתנו יוכלו לשחק את האויבים! מי צריך אינטלגנציה של מחשב כשיש חברים בסביבה להוות לך אתגר?! כמובן שבנוסף לכך תהיה גם האופציה להילחם קבוצה כנגד קבוצה.

על כל אלה תוסיפו את היכולת לשלוט בכלי נשק של הגיבורים השונים, כמו המגן של קפטן אמריקה (לחיצה על הכפתור תוך כדי שיחרורו תאפשר לכם שליטה עליו תוך כדי תנועה) וסוף שאותו אתם תכתיבו לפי איך שתשחקו. המפתחים רצו לגרום לכם להרגיש איך אתם משפיעים על העולם, ולכן בנקודות מסויימות יהיה מוטל עליכם לבצע החלטות כגון הבחירה אם לעזור לאטלנטיס, או לתת להם להסתדר לבד, ואז לאחר הקרב הסופי והאפי נגד הבוס האחרון, תצפו במה שידוע כאפילוג (סוף) - שאותו אתם יצרתם, הדמויות אותן בחרתן והבחירות שלכם, יכתיבו את סרט הסיום שיוקרן בסוף, ויראו לכם את עולם המרוול שאתם יצרתם באמצעות בחירות אלו, כולל ההשפעה רחבת הטווח של אטלנטיס - אם לדוגמא, בחרתם לא לעזור לאטלנטיס, תראו אותה  שקועה עקב כך במלחמת אזרחים מרה שגם תשפיע על שאר העולם. הסוף כמובן יהיה שונה אם תשחקו עם דמויות שונות, או אם עשיתם בחירות אחרות. בהחלט יש למה לצפות.

תמונות נוספות

כתבה זו ניקראה 2902 פעמים.

כתבות דומות:
» גיבורי ליגת הצדק (2006) / XBOX Justice League Heroes
» הפרוייקט של טוני הוק 8 (2006) / XBOX Tony Hawks Project 8
» ליגת הוקי לאומית 2008 (2007) / NHL 08
» אופ''א: ליגת האלופות 2006-2007 (2007) / UEFA Champions League 2006 2007
» סילוורפול (2007) / Silverfall
דירוג הכתבה:
Rating: 4.90Rating: 4.90Rating: 4.90Rating: 4.90Rating: 4.90 (סה"כ 49 הצבעות)