חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

shorter.coil מקצרים כתובות ומרויחים כסף

Oct 11,2011 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

הנה דרך נפלאה לעשות עוד כמה דולרים כל חודש בלי להרגיש שאנו באמת עושים משהו. האתר shorter.co.il הוא אתר ישראלי שנותן שירותי קיצור כתובות (מכווץ כתובות) ומאפשר לכל מי שרוצה להרוויח מזה כסף. אמנם יש הרבה אתרים באינטרנט שנותנים שירות קיצור כתובות אך רק מעט מהם משלמים כסף למשתמשים שלהם. האתר shorter הוא בין האתרים שמשלמים הכי הרבה כסף למשתמשים בתחום הזה.מה זה קיצור כתובות?
בשירותי קיצור כתובות משתמשים כאשר רוצים לכווץ כתובת אינטרנט מסוימת שהיא ארוכה מידיי. לדוגמה, אם ניקח את הכתובת הזאת של סרטון מסויים ביוטיוב:
http://www.youtube.com/watch?v=GUNCQ_JG9_w&feature=related
אפשר לראות שהכתובת ממש ארוכה. במקרה הזה אני ארצה לכווץ הכתובת כך שתיראה יותר אסתטית ויותר קצרה. אחרי שקיצרתי את הכתובת בעזרת האתר shorter, הכתובת תיראה כך:
http://www.shorter.co.il/3c
יש ללחוץ על "דלג לאתר" בצד שמאל למעלה. 
למרות שהלינקים האלה נראים מאוד שונים, אחד ארוך ומסורבל והשני קצר ופשוט, שניהם מובילים לאותו דף אינטרנטי. ההבדל הוא שכאשר מישהו לוחץ על הכתובת הקצרה יותר - אנחנו מרוויחים כסף. 


למי נועד האתר?
האתר יכול להיות שימושי מאוד לאנשים שרוצים לעשות כמה דולרים באינטרנט כהכנסה מהצד, אך חשוב לזכור שצריך גם לדעת לייצר הקלקות על הקישורים האלה. מי שיודע לייצר הקלקות על לינקים יכול ליצור סכומים יפים. יש הרבה דרכים לעשות זאת, דוגמה קטנה היא לפרסם פוסטים בפורומים על ידיעת חדשות (למשל) ואז לתת קישור לאתר הרלוונטי. 
דוגמה לפוסט שאפשר לשים בפורומים:


הודיעו בחדשות שיש לגלעד שליט מידע שיכול לסייע למודיעין הישראלי. לצפייה בכתבה בוואלה: http://www.shorter.co.il/3c


כמה כסף אפשר לעשות?
התשלום שהאתר משלם הוא בערך 4 דולר לכל 1000 כניסות. אמנם אלף זה נשמע הרבה אבל אם מפרסמים את הלינקים בהרבה מקומות באינטרנט כגון: אתרים, פורומים, בלוגים, פייסבוק וכו' - הכסף יתחיל לזרום בקלות יחסית. 
יש המון משתמשים שמרויחים מעל ל70 דולר כבר בחודש הראשון, הכל עניין של שיווק.
אופציות לבעלי אתרים
בעלי אתרים יכולים להרויח מאות דולרים מהשירות, ע"י הטמעת סקריפט המקצר את כל הכתובות באתר ומפנה דרך השירות, בעלי אתרי הורדות, מוזיקה, פורומים, וכו'.
היכנסו עכשיו וקצרו את הכתובות שלכם, בהצלחה!
כתבה זו ניקראה 2811 פעמים.

כתבות דומות:
» טיפים לבוני אתרים- כך תקדמו את אתרכם הכי טוב במנועי החיפוש
» שירות חדש מidx - קיצור כתובות אינטרנט
» מדריך|ל-IP קבוע.
» מדריך לעשות שרת פרטי בחינם
» מלא אתרים לקיצור כתובות
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 7 הצבעות)