חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

מגזר האופל *המלא* / Dark Sector PC

Sep 11,2011 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

ב-Dark Sector, אנו יוצאים למשימה סודית באחת מארצות מזרח אירופה, שם התרחש ניסוי הנדסה גנטית מזוויע במיוחד. כבר בפתיחת המשחק נגלה שהגיבור בו אנו שולטים, היידן טנו שמו, הוא בחור קצת מעורער בנפשו, שיוצא למשימות חיסול ורצח על אף העובדה שהוא בעצם פציפיסט יפה נפש ומאוד מתנגד לדברים שכאלה... מה לעשות שה-CIA לא ממש מתכוון לוותר על היידן, אשר סובל ממחלה עצבית נדירה (אך אמיתית לחלוטין) שלא מאפשרת לו להרגיש כאב.אך כל זה הוא ממש כלום לעומת מה שעומד להתרחש כבר במהלך עשר הדקות הראשונות לתוך ההרפתקה: היידן טנו עומד להיחשף בעצמו לתוצאות הניסוי, אך במקום למות, הוא יעבור מוטציה מוזרה שתצמיח מתוך ידו כלי נשק חדשני בשם ה-'Glaive'. מדובר בבומרנג רצחני, שמסוגל לערוף ראשים בקלילות - אך מצוין גם לפתיחת דלתות.קצת כמו החרב של דנטה ב-Devil May Cry, ה-Glaive הופך מהרגע שהוא מופיע במשחק לגימיק המרכזי: זהו נשק כל כך חזק ורב-שימושי, שאין לכם שום סיבה להשתמש בשום כלי אחר. רק כדי לוודא שלא יהיו לכם רעיונות, כלי הנשק שאותם ישאירו מאחוריהם החיילים שתחסלו מצוידים במנגנון השמדה עצמית, ולא תוכלו להשתמש בהם למשך יותר מדקה. 
מסע חיסולים את שארית המשחק תבלו בקרבות כנגד אלפי חיילים וזומבים שינסו להסתער לעברכם. מאזן הכוחות כאן בלתי הוגן ברמה מדהימה - אף אחד מהאויבים שלכם לא הצטייד באמצעי כלשהו שמסוגל לסכן אתכם, ולו לשנייה אחת. בשלבים המאוחרים יותר במשחק, כאשר חיילי האויב כבר יבינו של-Glaive שלכם לא כדאי להתקרב, תצויד דמותכם במעין מגן אנרגיה יעיל שיחסום את רוב ההתקפות, ועל כן יסיר באופן רשמי וסופי כל איום על חייכם.   

דרישות מערכת מינימליות:

Operating system: Windows XP SP2 / Vista
Processor: Pentium IV 2.4 GHz 
Memory: 1 GB 
(GeForce 6600 Radeon X1300) Video Card: 3D-graphics adapter with 256 MB memory, compatible with DirectX 9.0c shaders version 3.0 (GeForce 6600 or Radeon X1300) 
Audiokarta: Direct-X compatible 
Available at Railway: 6.5 GB

הוראות הפעלה:

1. מורידים את כל החלקים .

2. מציבים את הקובץ Dark Sector.iso .

3. נכנסים לתייקיה של ההתקנה .

4. לוחצים על Dark Sector.exe .

5. מחכים שתיפתח ההתקנה .

6. לוחצים Next .

7. בוחרים מקום לשים בו את המשחק (מומלץ מה שיש כבר) .

8. נכנסים למשחק דרך האייקון בשולחן העבודה או דרך המקום בו התקנתם את המשחק .

9. לא צריך קראק,המשחק פרוץ כבר . 
כתבה זו ניקראה 1322 פעמים.

כתבות דומות:
» פרו אבולושן 2012 / Pro Evolution Soccer 12 - RELOADED
» [הורדה] Arma 2 / Armed Assault 2 למחשב
» סופר סטריט פייטר 4 / Super Street Fighter IV PC
» טניס וירטואלי 4 / Virtua Tennis 4 PC - SKIDROW
» קריאתו של חוארז: הקרטל / Call Of Juarez - The Cartel PC
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 3 הצבעות)