חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

[הורדה ישירה] פול ( 2011 ) Paul

Jun 04,2011 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

"תרגום מובנה"

הסרט פול הוא חיבור של שתי כוחות קומים משתי יבשות שונות מהצד של יבשת אמריקה הבמאי גרג מוטולה של "ארץ ההרפקאות" "סופרבאד" ו "משפחה בהפרעה" מצד שני הקומיקאי הבריטי סיימון פג שאחראי על הסרטים "מת על המתים" ו "שוטרים לוהטים". צוות השחקנים ששניהם הצליחו למשוך לתוך הסרט הוא צוות של קומקאים מוכשרים ביותר.

עלילה: צמד חנונים בריטים מעריצי מדע בדיוני וחייזרים עולים לרגל לארה"ב כדי לחפש חייזרים בשטחים שדיווחו עליהם בעבר .באופן מקרי הם פוגשים חייזר בשם פול לאחר שהוא עבר תאונת דרכים,. החייזר מוביל אותם למסע מטורף בדרכים, כאשר סוכנים פדרלים בעיקבותם. המסע ישנה את חייהם ואת העולם שלהם בכלל.

ז'אנר: מדע בדיוני קומדיה

זמן הקרנה: 95 דקות

שנת יציאה: 2011

תרגום וסנכרון משמיעה: אלכסנדר פן מצוות Qsubs

איכות הסרט
Paul 2011 PPVRip IFLIX MTV

שחקנים: סיימון פג ("סטארטרק"), ניק פרוסט ("מת על המתים"), סת' רוגן ("סופרבאד"), כריסטן ווייג ("מקגרובר"), ג'יין לינץ ("בתול בן-40"), ג'ייסון בייטמן ("הנקוק"), ביל היידר ("סופרבאד"), בלית' דנר ("פגוש את הפוקר'ס"), ג'פרי טמבור ("משפחה בהפרעה")


כתבה זו ניקראה 1614 פעמים.

כתבות דומות:
» אננס אקספרס (2008) / Pineapple Express
» [הורדה ישירה] קוד מקור\ Source Code
» צ'אט רום *תרגום מובנה* / Chatroom DVDRip
» [הורדה] הענק הירוק / The Incredible Hulk [ תרגום מובנה ] [ 2008 ]
» האנה ( 2011 ) Hanna [תרגום מובנה]
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 4 הצבעות)