חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

[צפיה ישירה] דרושות אימהות למאדים / Mars Needs Moms

Mar 19,2011 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

"ללא תרגום"

"דרושות אמהות במאדים" הוא סרט אנימציה לכל המשפחה של אופני דסני שמבוסס על ספר ילדים .במאי הסרט "נסיך מצרים" מביא לנו סרט על ילד קטן בשם מילו שלומד להעריך את אימו הרבה יותר לאחר שחייזרים ממאדים באים לכדור הארץ ולוקחים אותה.

עלילה: מילו ילד בן 12 קטן ומרדן , מתחיל בדיוק את החופש הגדול. אימא שלו נותנות לו מטלות לעשות במהלך החופשה כמו לקצור את הדשא בגינה, או לאכול ירקות. אבל הוא מקורקע לאחר שנתפס כשהוא צבע את הפנים של אחותו בצבע סגול. מילו מתחיל ויכוח גדול עם אימו ונשלח לחדרו. מאוחר יותר באותו לילה חייזרים ממאדים נוחתים בכדור הארץ וחוטפים את אימו. מילו יוצא בעקבות החייזרים והוא מוצא את עצמו בתוך החלילית בדרך למאדים. בעזרת חבר שהוא מוצא בחללית הוא יוצא להציל את אימא שלו

ז'אנר: אנימציה

זמן הקרנה: 81 דקות

שנת יציאה: 2011

שחקנים: סת' גרין, ג'ואן קיוזאק, אליזבת הרנויס, דן פוגלר

צפיה ישירה

כתבה זו ניקראה 1554 פעמים.

כתבות דומות:
» רנגו [תרגום מובנה] / Rango
» סופה בכדור הארץ (2006) / Earthstorm
» וול-אי (2008) / Wall-E
» [הורדה] פלאנט 51 [ תרגום מובנה ]
» לגעת ביהלום (2006) / Blood Diamond
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 6 הצבעות)