חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

המדריך לאישה בתקופה המונדיאל!

Jun 11,2010 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה
1. החל מיום 11.6.2010 ועד ליום 11.7.2010, עלייך לקרוא מדי יום את מוספי הספורט וכל מקור עיתונאי אחר הנוגע למונדיאל, כתנאי לכך שתורשי להשתתף בשיחות כלשהן עמי.

2. במהלך המונדיאל הטלוויזיה הינה שלי במשך כל הזמן, וללא כל חריגות.

3. אין לי שום בעיה שבזמן משחק תעברי מול הטלוויזיה - בתנאי שתעשי זאת בזחילה ומבלי למשוך את תשומת ליבי....

4. אם תחליטי לעמוד עירומה אל מול הטלוויזיה, אנא דאגי שמייד לאחר מכן תתלבשי, מאחר ואם תהיי חולה עקב כך או תקפאי למוות, לא יהיה לי זמן לקחת אותך לרופא.

5. במהלך המשחקים, אני עיוור,חירש ,אילם ו/או מת- אלא אם אצטרך משהו לשתות ו/או לנשנש.

6. הינך בלתי שפויה אם את מצפה שאקשיב לך, אפתח את הדלת, אענה לטלפון או ארים את התינוק שהרגע נפל מהקומה השנייה. לא יקרה.

7. יהיה זה אדיב מצידך את תדאגי לשתי שישיות בירה מלאות במקרר בכל נקודת זמן במשך המונדיאל. כמו כן, יש לדאוג לנשנושים ודברי מאפה קלים.

8. אנא, אל תעשי פרצופים מצחיקים או מגוחכים כאשר חבריי מגיעים לצפות במשחק. בתמורה, ארשה לך לצפות בטלוויזיה בין השעות 1:00 – 6:00 לפנות בוקר, אלא אם כן יש שידור חוזר של משחק שארצה לראות שוב.

9. אנא, אנא, כאשר קבוצה אהודה שלי מפסידה, אל תנסי, בתכלית האיסור, לומר משפטים כגון: "לא נורא, סה"כ משחק" או "אל תדאג, בפעם הבאה הם ינצחו".

10. אם ייפלטו לך משפטים כאלה, זה רק יכעיס אותי יותר, ויגרום לי לאהוב אותך פחות. תמיד תזכרי, שלעולם לא תדעי יותר ממני על כדורגל, ומילות "העידוד" שלך יובילו רק לפרידה ואף גירושין.

11. את מוזמנת לשבת לצידי במהלך משחק אחד, וכן לדבר איתי, אבל רק בזמן המחצית, ורק כאשר יש פרסומות, ורק בתנאי שאני מרוצה מהתוצאה.

12. אנא שימי לב שאמרתי משחק "אחד". אל תנצלי את המונדיאל כתירוץ עלוב לבילוי משותף, שרק יהרוס את היחסים.

13. ההילוכים החוזרים של השערים חשובים ביותר. לא אכפת לי אם כבר ראיתי אותם או לא ראיתי אותם. אני רוצה לראות אותם שוב, וכמה שיותר פעמים.

14. בקשי מכל חברייך וחברותייך שלא להביא ילדים לעולם במשך המונדיאל, או לארגן אירוע חברתי כלשהו הדורש את התייצבותי שם כי: - אני לא אלך. - אני לא אלך. - ואני גם לא אלך.

15. אם ידיד יזמין אותנו ביום שבת לבוא לראות משחק, עלינו להתייצב שם תוך דקות ספורות.

16. תכניות סיכום המשחקים היומיות חשובות בדיוק כמו המשחקים עצמם. אפילו אל תנסי לומר "אבל כבר ראית את זה... למה שלא תשים משהו שכולנו נוכל לצפות בו??" התשובה תהיה: "אנא קראי את חוק מספר 2 ברשימת חוקים זו".

17. ולבסוף, אנא הימנעי מביטויים כגון "תודה לאל שהמונדיאל זה רק פעם בארבע שנים". הנני חסין למשפט זה, שהרי לאחר מכן מגיעה ליגת האלופות, הליגה הספרדית, הליגה האנגלית וכו'. וכדאי שתכיני את עצמך לכך שבעוד שנתיים יש את אליפות אירופה.

18. דבר אחרון, אל, פשוט אל תשאלי מה זה נבדל!!!

כתבה זו ניקראה 1460 פעמים.

כתבות דומות:
» שישים ושש (2006) / Sixty Six
» [הורדה ישירה] נסיעת מבחן בלתי מוגבלת 2 / Test Drive Unlimited 2
» לגו: באטמן (2008) / PS2 Lego Batman
» אליל הגיטרה 2 (2006) / PS2 Guitar Hero 2
» כדורגל מפותח ומקצועי 6 (למחשב)/ Pro Evolution Soccer 6
דירוג הכתבה:
Rating: 4.82Rating: 4.82Rating: 4.82Rating: 4.82Rating: 4.82 (סה"כ 11 הצבעות)