חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

[הורדה] Adobe Photoshop Lightroom 2.5.60515

Sep 29,2009 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

נהל, שפר והצג כמות גדולה של תמונות דיגיטליות עם תיבת הכלים החדשה, לצלמים מיקצועיים. התוכנה (Adobe Photoshop Lightroom) היא תיבת הכלים הנחוצה לצלמים המקצועיים, המספקת מקום אחד בו ניתן לנהל, לשפר ולהציג כמות גדולה של תמונות דיגיטליות, כדי לפנות זמן עבודה מול מחשב ויותר זמן מאחורי העדשה.

Photoshop Lightroom היא מוצר שצלמים מקצועיים דרשו, במיוחד אלה המתעסקים עם כמות גדולה של תמונות דיגיטליות. מתוכם ניתן למצוא צלמי אופנה ופרוטרט, צלמי עיתונות, חתונה, נוף ופרסום. לכל אלה מצטרפים צלמים פרטיים השואפים להגיע לתוצאות של המומחים, אשר דורשים את אותה רמה של איכות בכלים שלהם. ניתן לצפות למצוא את Photoshop Lightroom אצל מחנכים ותלמידים המייצגים את הדור הבא של הצלמים המקצועיים הרוכשים את כישוריהם בכיתה.

Photoshop Lightroom זו תוכנת עריכה שהיא לחלוטין אינה הרסנית כי למעשה, התמונות לעולם אינן משתנות. במקום זאת השינויים מאוחסנים בתמונות, כסדרה של הוראות ב-Metadata. בין אם אתה צופה בהן על המסך, יוצר גלרייה ברשת או מדפיס, Lightroom פשוט מיישמת את ההוראות, מבלי לגעת, בקובץ התמונה המקורי. הדבר מאפשר לצלם גמישות מלאה, שליטה והתנסות ביצירתיות בידיעה כי כל שינוי שיתבצע על התמונה הוא ב-100% הפיך, בכל זמן - היום, מחר או בעתיד, בעוד מספר שנים.


מאפיינים:

• הבלט חלקים מסוימים של התמונה, או ווסת את הצבעים, החשיפה, ותחום הגוונים של כל התמונה.כל הכיוונונים הם לא-הרסניים, ומאפשרים לך לשמור על גרסת המקור.

• ייבוא, שינוי שמות ומיון אוטומטיים של כל סדרת התמונות שלך. תוכל למצוא את התמונות שלך במהירות באמצעות כלים גמישים למיון, לבחירה, ולאירגון.

• הצג את עבודותיך במצגות שקופיות דינמיות, בגלריות אינטרנט אינטראקטיביות, ובמגוון תבניות הדפסה גמישות. העלה את תמונותיך בקלות לאתרים פופולריים לשיתוף תמונות.

• הגדר את מרחב העבודה שלך כדי לאפשר תזרים עבודה ותצוגה יעיל יותר לתמונות שלך, תודות לאפשרות שימוש במספר מסכים.


Adobe Photoshop Lightroom 2 הוא כלי חיוני לתזרים העבודה של הצילום הדיגיטלי בימינו.
כעת אתה יכול לייבא, לייצא, לעבד, לנהל, ולהציג לראווה את צילומיך – מתמונה בודדת ועד לפרוייקט צילום שלם. בצע במהירות פעולות עיבוד, המרה, והחלת מטה-נתונים על הצילומים שלך בעת הייבוא. בצע בקלות בחירת קטעים בעזרת אפשרויות ריבוי תצוגות והשוואות.

ווסת והבלט צבעים, חשיפה ושינויי גוונים בתהליך לא הרסני על יותר מ-190 פורמטי RAW של מצלמות דיגיטאליות, וכמו כן על JPEG, TIFF, ו- PSD. מעקב אוטומטי מתבצע על כל שינוי שאתה עושה לתמונה כך שתוכל לחזור לכל מצב קודם בלחיצה אחת. עם היישום Lightroom 2, אתה מבלה פחות זמן לפני המחשב ויותר זמן מאחורי עדשת המצלמה.

תכונות חדשות:

- מברשת הסתגלות מקומי
- כלים ארגוניים משופרים
- ניהול כרך
- ארכיטקטורת Extensible
- תמיכה מרובת צגים
- תיקון בחבילת ההדפסה
- שכלול Photoshop CS4 אינטגרציה
- תפוקה משופרת השחזה
- תמיכה עבור Windows 64-bit® ו-Mac OS


כתבה זו ניקראה 1347 פעמים.

כתבות דומות:
» אדובי פוטושופ: גרסה 4 (2009) / Adobe Photoshop CS4
» יוצר צילום מסך מהיר 2.1 (2006) / Quick Screenshot Maker 2.1
» טיפים טיפים וטריקים ב - PSP
» [הורדה] SnagIt 9.1.2.304-תוכנת צילום המסך!
» פוטושופ 10 גרסה מלאה (2007) / Adobe Photoshop CS3.v10
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 3 הצבעות)