חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

אדובי פוטושופ: גרסה 4 (2009) / Adobe Photoshop CS4

Feb 14,2009 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

תוכנת Adobe Photoshop CS4  מציעה גישה משופרת ליכולותיה המובילות באמצעות לוחות כלים חדשים ואינטואיטיביים יותר ששמים את כלי עריכת הגרפיקה בקצות אצבעותיך. טיפול מואץ בגרפיקה מספק עיבוד חלק ומהיר בצביעה, הזזה, הגדלה וסיבוב הקנווס. יכולות שילוב גרפיקה משופרות, תיקון צבעים משופר,עיבוד משפר של תמונות RAW ושיפורים רבים נוספים מסייעים לך לעבוד בצורה יעילה יותר מתמיד.

צור תמונות רבות עוצמה בשימוש בסטנדרט המקצועי
•  גישה פשוטה לכל יכולות העריכה – נצל את כל מה שיש ל Adobe Photoshop CS4  להציע בשימוש בממשק משתמש אינטואיטיבי יותר וביכולות שנותנות לך את השליטה.

•  השג תוצאות מדהימות – תן חיים לחזון שלך בעזרת הכלים המובילים בתחום – כלים המאפשרים לך לשפר גרפיקה וליצור גרפיקה משולבת העומדת בקריטריונים הגבוהים ביותר.

•  שפר את יעילות העבודה שלך – שפר את הפרודוקטיביות שלך על ידי ניצול האינטגרציה החלקה עם יישומים אחרים של Adobe ובאמצעות שיפורים הממנפים את עוצמתם של המעבדים הגרפיים החדישים ביותר.

תכונות עיקריות

לוח Adjustments – פשט את הטיפול התמונות באמצעות גישה קלה אל כל כלי הנחוץ לך לצורך ויסות צבעים לא הרסני. כמו כן כוללים לוחות הכלים הדינאמיים והחדשים בקרים על גבי התמונה ומגוון רחב של הגדרות מוכנות מראש

לוח מסיכות (Masks Panel) – צור וערוך במהירות מסיכות חדשות מלוח המסיכות החדש. לוח כלים זה נותן את כל הכלים הנחוצים לך ליצירת מסיכות מבוססות פיקסלים ומסיכות וקטוריות הניתנות לעריכה, שינוי צפיפות מסיכות, בחירה קלה של אובייקטים לא רציפים,  ועוד.

עריכה תמונות לא הרסנית – התנסה בשינויים שונים בלי לפגוע בתמונה המקורית. נסה אפקטים שונים ושחק עם אובייקטים באמצעות פילטרים חכמים לא הרסניים ואוביקטים חכמים.

תיקון צבעים מהמובילים בתעשייה – תוכל להנות מיכולות תיקון צבעים משופרות בהרבה עם הכלים המשופרים, Dodge, Burn,ו-Sponge  שיודעים לשמור בחוכמה על צבעים ועל גוונים. בצע תיקונים מדויקים עם בקרות בהירות/ניגודיות ועם בקרות עיקום, היסטוגרמות, קווי ערוצים, ותצורה מוקדמת לחיתוך.

עיבוד משופר על תמונות RAW – תוכל להנות מאיכות המרה משופרת כשאתה משתמש בתוסף המוביל בתחומו Camera Raw 5 , המאפשר כעת לבצע תיקונים מקומיים , לאחר חיתוך תמונות או חיתוך קטעים,  עיבוד TIFF  ו-JPEG ותמיכה ביותר מ-190 דגמי מצלמות שונים.

אוסף עשיר יותר של כלי ציור ורישום – צור או שנה תמונות באמצעות מגוון רחב של כלי ציור  מקצועיים, הניתנים להתאמה אישית, הגדרות צביעה, ומכחולים אמנותיים. ניתן פשוט לגרור כדי לשנות את גודל המכחול ולווסת את קושי המכחול כשמציירים, וכמו כן לצפות בתצוגה מקדימה של משיכות מכחול.

כלי בחירה מהיר – צייר בחופשיות על שטח מהתמונה וכלי הבחירה המהירה Quick Selection Tool  משלים את הבחירה עבורך באופן אוטומטי. אז ניתן להשתמש בבקרי גלילה פשוטים כדי צפות בתצוגה מקדימה של הבחירה ולכוונן אותה.

שיפור תזרים עבודה ל- Adobe Photoshop Lightroom – בחר מספר תמונות ביישום Adboe Photohsop Lightroom ( נמכר בנפרד) ופתח אותן באופן אוטומטי בPhotoshop CS4  כדי שתוכל למזג אותן לתמונה פנורמית, תמונת טווח דינמי גבוה (High Dynamic Range – HDR), או למסמך Photoshop  רב שכבתי והחזר אותה  באופן חלק לLightroom.

יישור אוטומטי משופר לשכבות – צור גרפיקה משולבת בהתאמה מדויקת באמצעות פקודת יישור אוטומטי (Auto-Align Layers) . הזז, סובב או עוות שכבות כדי לשפר את רמת הדיוק של השילוב ביניהם. תוכל גם להשתמש ביישור כדורי ליצירת פנורמה עוצרת נשימה.

ערבוב תמונות אוטומטי משופר – צור בקלות תמונה אחת מסדרת תמונות עם נקודות מיקוד שונות באמצעות  פקודת Auto-Blend Layers  משופרת, עם שילוב חלק של צבעים וגוונים, ועכשיו היא גם מרחיבה את עומק השדה שלך ומתקנת עיוותי עדשה באופן אוטומטי.

עומק שדה מורחב – שלב מספר תמונות, כל אחת עם חשיפה שונה, צבעים שונים ונקודת מיקוד שונה – עם אפשרויות לשמור על גוונים ועל צבעים  - לתמונה יחידה עם תיקון צבע.

אפשרויות הדפסה משופרות – קבל הדפסות באיכות גבוהה ביותר באמצעות ניהול צבע איכותי, אינטגרציה משופרת עם מדפסות מובילות, והיכולת לצפות בתצוגה מקדימה של אזורים שמחוץ לטווח הצבעים (out-of-gamut).  תמיכה בהדפסה של 16-bit במערכת הפעלהMac OS מספקת עומק צבע ובהירות צבע משופרים.

ניהול מסמכים יעיל עם Adobe Bridge CS4 -  קבל גישה מיידית לAdobe Bridge CS4  עם איתחול מהיר יותר, השתמש במרחבי עבודה כדי לקפוץ לתצוגה הנכונה לכל משימה, צור בקלות גלריות מקוונות, דפי קונטקט בפורמט PDF ועוד.

תמיכה נרחבת בפורמטים גרפיים – ייצא וייבא מאות פורמטים, כולל PSD, AI, PDF, NEF, CRW, TIFF, BMP, Cineon, JPEG, JPEG2000, FXG, OpenEXR, PNG, Targa

פרופילים לתמיכה בעיווריי צבעים – עצב עם רגישות לעיווריי צבעים על ידי יצירת טיוטות רכות של בתמונות שלך באמצעות פרופיל העיצוב המובנה Color Universal Design Organization.

יכולת הרחבה – קבל ושתף לוחות כלים מבוססי טכנולוגייתAdobe Flash  שמפתחים יוצרים, כדי לבצע משימות מורכבות ומותאמות לצרכיך. בנוסף לכך קבל טיפים ועצות מהקהילה התוססת של משתמשי Photoshop  ברחבי העולם באמצעות השירות המקוון Adobe Community Help (לא עובד בכל הארצות).

כתבה זו ניקראה 1839 פעמים.

כתבות דומות:
» [הורדה] Adobe Photoshop Lightroom 2.5.60515
» יוצר צילום מסך מהיר 2.1 (2006) / Quick Screenshot Maker 2.1
» Almeza MultiSet Pro 5.0.125(2007)
» סטודיו מברשת מעוותת פרו 15.50 (2008) / TwistedBrush Pro Studio v15.50
» טיפים טיפים וטריקים ב - PSP
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 7 הצבעות)