חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

גן עדן של שחיקה: האוסף האולטימטיבי (2009) / Burnout Paradise The Ultimate Box

Feb 07,2009 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

מי היה מאמין שסדרת משחקי המרוצים המשובחת הזאת תצא אי-פעם למחשב האישי. אבל למה אנחנו כאלו קטני אמונה - EA עושה זאת שוב והפעם גם בגירסת ה-PC.
תמיד נאמר ש- "Burnout הוא משחק המירוצים הטוב ביותר." לא כי הוא הכי יפה, או מציאותי (למעשה הוא לא מציאותי בכלל). הוא הטוב ביותר לדעתי כי הוא מספק חווית משחק שלא מצאתי באף משחק מירוצים אחר. הוא מלחיץ אותך, דוחף אותך לקצה ושומר אותך שם עד שתצליח לסיים את המרוץ בהצלחה או שתתרסק בצורה מרהיבה.  כמובן שהמעבר לדור הבא פותח דלתות רבות ליצרני המשחקים והמשחק נראה מדהים, הרי לא היינו מסתפקים בפחות. המעבר גם פתח דלתות מעבר למראה של המשחק ויותר לא נאלץ לחצות ים של תפריטים כדי להחוות קצת אקשן. כן, Burnout יוצא לעולם הפתוח.

לראשונה מאז שהסדרה ראתה אור, המשחק יהיה בנוי על עולם פתוח. אמנם זה יגביל את סגנון האזורים אבל תחושת החופש תפצה על כך. יש גם דבר חשוב מאוד שמתלווה לחדשות הללו. מי שמכיר את המשחק זוכר שבמהלך מירוץ, אנחנו נפגש במספר צמתים שחסומים בצורה קסומה כל שהיא כדי להוביל אותנו למסלול המירוץ הנכון. בעולם פתוח יהיה יותר מקום לקיצורי דרך, שימוש בכבישים שונים ועוד תנועה שתפריעה לנו להגיע למטרתנו - עזבו אתכם מלסיים ראשון, אני רוצה להעיף את היריבים לתוך הקיר. אם כל זה לא מספיק, אז מצפה לנו גם משחק רשת מרובה משתתפים שרק בגלל זה שווה לרכוש את המשחק.

כתבה זו ניקראה 1325 פעמים.

כתבות דומות:
» מנהל ליגת על 2008 (2007) / Premier Manager 08
» כדורגל מפותח ומקצועי 6 (למחשב)/ Pro Evolution Soccer 6
» שעת הנצחון (2008) / Hour Of Victory
» עולם במשבר (2007) / World in Conflict
» לגו: באטמן (2008) / PS2 Lego Batman
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 14 הצבעות)