חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

שורת הצדיקים 2 (2009) / Saints Row 2

Jan 24,2009 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

אחרי שכבשנו את סטילווטר והסביבה עם כנופיית המלאכים מהרחוב השלישי (באנגלית זה נשמע הרבה יותר טוב, אל תדאגו) חשבתם שתקבלו קצת שקט ושלווה, אבל לא, תאגיד אפלולי ומוזר מזרים כסף למשטרה, לעירייה ואפילו לכנופיות רחוב אחרות כדי לקנות את העיר שלכם, השכונה שלכם ולמעשה אפילו את הבית שלכם! הדבר היחיד שיש לעשות הוא לקרוא לחברה ולנקות את העיר מהרשע החדש שמאיים להשתלט, הבעיה היחידה היא שאפילו המלאכים מהרחוב השלישי (שוב פעם, נשמע הרבה יותר טוב באנגלית) לא חסינים בפני כמות המזומנים שמעיפים עליהם.

משחק ההמשך לSaints Row הראשון כבר בדרך וממה שראינו, אנחנו עומדים לקבל חוויה נהדרת של עיר חופשית שנוכל לעשות בה מה שאנחנו רוצים, תוכלו לעקוב אחרי העלילה שדי מעניינת דרך אגב, או שנוכל פשוט לקפוץ לרכב ולהתחיל לזרוע הרס ברחבי העיר ותושביה.

לאלו מכם שחושבים שזהו רק עוד עותק של GTA עצרו הכול, הרעיון אולי דומה, סביבה חופשית, מכוניות ושוטרים שמנסים לתפוס אותכם, אבל הרעיון מאחורי המשחק הוא עמוק הרבה יותר, נוכל לבנות דמות מאפס שאיתה נחקור את העיר כאשר תושבי העיר יגיבו לדמות שלנו בדרכים שונות, הכול תלוי באיך בניתם אותה. נוכל לקבוע מעמד, כוח וסיבולת ואפילו את כמות המלווים שיהיו איתנו, הכול ניתן לבנייה והגדרה.

לאלו מכם שנהנים מיצר קצת הרסני, תשמחו לדעת כי נוכל ליצור בלגאן שלם ברחבי העיר או ברכב או ברגל עם שלל נשקים, כמובן שברגע שההרס יתחיל להיות קיצוני המשטרה המקומית תשלח אלינו את נציגיה שינסו לשכנע אותנו להפסיק, כוח השכנוע שלהם יקבע לפי כמות ההרס שתיצרו, שוטרים וטרים לא הצליחו "לשכנע" אותכם, לא נורא, יחידות ימ"מ מוכנות כבר עם רובים ואפודים לנסות לשכנע אותכם ועם זה לא יעזור, יחידות מיוחדות ינסו לשכנע אותכם על ידי ירי בראש ממסוקים ובניינים גבוהים, בקיצור כיף! ועם ה לא מספיק, נוכל לזרוע הרס עוד חבר דרך הרשת במצב שיתוף בין שני שחקנים, נוכל לחלק תפקידים כגון נהג, שודד, ובחור שמחפה או שנוכל פשוט לצוד איש את רעהו ברחבי העיר, מה שאומר עוד הרבה הרבה כיף!

דרישות מערכת:

  • חלונות XP/VISTA
  • 1MB זכרון
  • 15 ג'יגה מקום פנוי בדיסק הקשיח
  • כרטיס גרפי עם 128RAM זכרון
  • DIRECTX 9

כתבה זו ניקראה 1600 פעמים.

כתבות דומות:
» אנ.בי.איי 2009 (2008) / NBA 2K9
» פחד 2 (2009) / F.E.A.R 2 Project Origin
» לגו: באטמן (2008) / PS2 Lego Batman
» ספיידרמן: קורים של צללים (2008) / PS2 SpiderMan Web of Shadows
» ריינבו 6: וגאס (2006) / Tom Clancys Rainbow Six Vegas
דירוג הכתבה:
Rating: 4.88Rating: 4.88Rating: 4.88Rating: 4.88Rating: 4.88 (סה"כ 32 הצבעות)