חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

שר הטבעות: כיבוש (2009) / The Lord Of The Rings Conquest

Jan 24,2009 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

בואו נהיה רציניים רגע. אני לא באמת צריך להסביר על הרקע של שר הטבעות. הרי כולנו קראנו את הספרים או ראינו את הסרטים, אז במקום לתת הרצאה קצרה על מיהו סאורון ולמה אראגורן לא רוצה להיות מלך, בואו נדבר ישר על Lord of the Rings: Conquest. הצוות שהביא לנו את Star Wars: Battlefront המצויינים, עובר לעולם הפנטזיה של טולקין ונותן לנו להשתתף ברגעי האקשן כמו הקרב במצודת הלם, המעבר במכרות מוריה, הקרב מול השער השחור ועוד. במהלך המשחק אמנם נבלה את רוב זמננו בתור אחד מארבע לוחמים שאינם הגיבורים המוכרים אלא דמויות הלוחם, הסייר, הקשת והקוסם. כאשר במהלך המשימות נוכל לעלות על "כלי רכב" כמו סוסים, כלי מלחמה ואפילו לקחת שליטה על אנטים, הלוא הם העצים החיים הענקיים. בנקודות מסוימות במהלך המשחק יהיו מקרים בהם נשלוט בגיבורים של הספר ולהלחם בתור לגולס, גימלי, פאראמיר, גאנדלף, אראגורן ועוד. נניח ועד כאן, לא השתכנעתם ואתם בדעה שזה כמו המשחקים הישנים של הסדרה, הנה לכם טוויסט: בנוסף לכל מה שציינתי כאן, יש גם את מצב המשחק בו נשלוט בצבא האפל בסדרה של קרבות ואירועים שלא התרחשו לפי הספרים אבל מבוססים על אירועים שיתכן והיו קורים אם פרודו לא היה מצליח במשימתו.

כאשר נשחק את הצד האפל מבנה המשחק יהיה דומה, אך הפעם נוכל לשלוט במכונות מצור ענקיות, טרולים מרושעים, לרכב על ווארגים וכדומה. ו"הגיבורים" ? מה דעתכם לשחק את אחד מרוחות הטבעת (Ring Wraiths), או את סארומאן ? נוכל אפילו לשלוט בבאלרוג, מפלצת האש והאופל העתיקה ואפילו... כן... סאורון עצמו. הנה לכם טעימה קטנה מסוף המשחק בצד האפל: כוחותיו של סאורון מגיעים לפלח (ביתם של ההוביטים), מחריבים אותו ושורפים את מה שמעיז להשאר עומד בדרכם. נפלא לא ? ונניח שזה עדיין לא מספיק. בואו נוסיף לעסקה גם מולטיפלייר. משחק רשת גם נגד שחקנים אחרים במגוון מצבי משחק כמו "תפוס את הדגל" וdeathmatch, אבל גם משחק שיתופי בו נוכל לגלול את עלילת המשחק לצד חבר ברשת או לצידנו. אני רק אוסיף עוד דובדבן למעלה שהוא הגרפיקה המרשימה של הקרבות הענקיים המתרחשים במשחק ודיבוב של הוגו וייבינג (אלרונד מהסרטים) כדי לסגור את העסקה.

דרישות מערכת:

  • מערכת הפעלה: Windows XP/Vista
  • מעבד: Intel Core 2 DUO @ 2.4 GHz or Equivalent
  • זיכרון: 1 GB
  • מקום פנוי: 6GB
  • כרטיס גרפי: 256 MB, nVidia GeForce 7800 (Pixel Shader 3.0)
  • כרטיס סאונד: DirectX Compatible
  • DirectX: 9.0c or 10

כתבה זו ניקראה 2550 פעמים.

כתבות דומות:
» דירט 3 / DiRT 3 : Multi5 + Crack
» [הורדה] Arma 2 / Armed Assault 2 למחשב
» תקיפה חמושה (2007) / Armed Assault
» פרו אבולושן 2012 / Pro Evolution Soccer 12 - RELOADED
» טניס וירטואלי 4 / Virtua Tennis 4 PC - SKIDROW
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 34 הצבעות)