חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

לגו: באטמן (2008) / PS2 Lego Batman

Sep 21,2008 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

אחרי שהתמכרנו לסדרת המשחקים של לגו מלחמת הכוכבים המצויינת, חברת וורנר מביאה לנו כותר חדש לגמרי. בטמן, אביר הלילה ועוזרו הנאמן רובין עומדים לככב משחק הלגו החדש, שם הם ילחמו בפושעים של לגו גוטהם. דמויות מהסדרה כמו הפינגוין, הג'וקר, דו-פרצוף ופושעים רבים אחרים צפויים להטריד את בטמן ורובין לכל אורך המשחק.

הקסם של משחקי הלגו הוא שהם ממכרים מאד למרות שהם לא מציגים אלימות גראפית כמו שאר המשחקים כיום, במקום לראות דם על המסך ולחסל את האוייבים בדרכים כמה שיותר ברוטאליות אתם תנסו לפתור חידות ולנצח את היריבים שלכם בעזרת מתקפות אמצעי לגו מגניבים.

העלילה תספר על פושעי גוטהם שברחו מבית החולים של ארקהם וניסיונותיו של בטמן ללכוד אותם. תוכלו לשחק בתור שחקן יחיד או עם שני שחקנים. העיר גוטהם תציג בפנינו עולם משחק פתוח ומהנה, נוכל לבחור בין המשימות שלנו או סתם לתפוס פושעים קטנים כדי לקבל שידרוגים שונים ומגניבים. במהלך המשחק נוכל לשחק או עם בטמן או רובין, לכול אחד היכולות המיוחדות שלו להלחם בפשע, בטמן ישתמש באביזרים שונים ויהיה מומחה ללוחמה פנים אל פנים בעוד רובין מהיר יותר ואקרובטי. חוץ משני אלו, מפתחי המשחק אומרים כי נוכל לשחק גם עם הג'וקר והאביזרים המופרעים שלו, וגם עם הפינגוין ושלל המטריות שלו. בנוסף נקבל רכבים מגניבים כמו בטמוביל או האופנוע של רובין ועוד שלל רבים אחרים מסדרות בטמן.

במהלך המשחק השחקן יוכל להשתמש באביזרים מגניבים או שהוא יוכל לבנות אביזרים חדשים בעצמו במשחקונים קטנים במהלך המשחק. לכול אביזר יהיה את היכולת שלו ונוכל לשדרג אותם כרצוננו.

המשחקיות תיהיה דומה למשחקי לגו מלחמת הכוכבים, המקשים יהיו דומים, רק היכולות של הדמויות משתנות, כך ששחקנים ששיחקו בלגו מלחמת הכוכבים ירגישו בבית אבל שחקנים חדשים יוכלו ללמוד את המקשים בקלות גם. מבחינה גרפית המשחק יראה יותר טוב מקודמיו, העיר גוטהם תראה חשוכה ואפלולית, אבל בסגנון לגואי שכזה, והסביבה תיהיה ניתנת להריסה מלאה, כך שעם אתם תתקלו עם הרכב בבניין, לבני לגו יעופו לכול כיוון, ועם תהרסו אותו מספיק אז הוא יתמוטט, מה שתוכלו להשתמש בו כנגד אוייבכם.

המשחק מתאים לכול הגילאים גם ברמת האלימות וגם ברמת המשחקיות, שחקנים וותיקים יהנו מהפאזלים והאקשן הכיפי שסדרת משחקי לגו מביאה לנו בעוד השחקנים היותר צעירים יוכלו להנות מבנייה והמשחקיות המהנה.

כתבה זו ניקראה 6651 פעמים.

כתבות דומות:
» ג'וסד 2 (2007) / Juiced 2
» איש הברזל (2008) / Iron Man
» אנ.בי.איי 2009 (2008) / NBA 2K9
» טהור (2008) / Pure
» ס.ט.ו.ל.ק.ר: שמיים בהירים (2008) / S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky
דירוג הכתבה:
Rating: 4.57Rating: 4.57Rating: 4.57Rating: 4.57Rating: 4.57 (סה"כ 75 הצבעות)