חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

טהור (2008) / Pure

Sep 21,2008 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

בכל משחק מירוצים יש את המסלול, קו ההתחלה וקו הסיום. בדרך כלל מה שאתם צריכים לעשות זה להגיע כמה שיותר מהר עד לקו הסיום ולקוות שהיכולת שלכם תיהיה יותר טובה מהמתחרים האחרים, אבל מה עם אין מסלול, אין קו התחלה, אין קו סיום, יש רק שטח ענק שאתם צריכים להשתולל בו, לקפוץ מרמפות, לעלות למקומות גבוהים ולהרביץ תרגילים מטורפים. תדמיינו את המסלולים השונים במשחקי טוני הוק, רק בשדות פתוחים על טרקטורונים ואופנועים. ככול שהתרגיל שתעשו יהיה יותר טוב, מטורף וגבוה, כך תקבלו יותר ניקוד. תוכלו להתחרות כנגד שחקנים אחרים כאשר לכול אחד מהם סגנון משחק שונה.

ככול שתקבלו יותר ניקוד ותגיעו לתוצאות יותר גבוהות ותרגילים יותר מופרעים, תוכלו לפתוח רכבים חדשים, מסלולים חדשים ושיפורים שונים לרכבים שלכם שיהפכו את הרכב שלכם להרבה יותר קשוח וטוב. תוכלו להכין את הרכב מתוך אין ספור אפשרויות של חלקים שונים כדי ליצור אופנוע או טרקטורון שיתאים לאישיות שלכם ולסגנון המשחק שלכם, בנוסף תוכלו ליצור גם מסלולים משלכם עם מכשולים שונים, רמפות, תעלות, גבהות והרים ולמעשה כל מה שרק ניתן לנסוע או לקפוץ עליו.

כתבה זו ניקראה 2333 פעמים.

כתבות דומות:
» לגו: באטמן (2008) / PS2 Lego Batman
» ממיר האיקונים (2007) / Icon Constructor
» ג'וסד 2 (2007) / Juiced 2
» מדריך לכניסה ל-icq דרך הפאלפון !
» כניסה לאיסיקיו דרך הפלאפון
דירוג הכתבה:
Rating: 4.20Rating: 4.20Rating: 4.20Rating: 4.20Rating: 4.20 (סה"כ 10 הצבעות)