חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

ס.ט.ו.ל.ק.ר: שמיים בהירים (2008) / S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky

Sep 21,2008 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה
S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky הוא משחק מקדים לSTALKER המקורי. כלומר האירועים שקורים בClear Sky קודמים לו. למעשה שנה לפני. המשחקיות עצמה עדיין דומה. נשחק שכיר חרב שעובד עבור חברה שמנסה להשיג חפצי ערך מהאיזור הנגוע. כמובן, יש גם שכירי חרב אחרים שמנסים לעשות את אותו הדבר ובו זמנית גם מגוון יצורים מעוררי חלחלה שגדלו באיזור הנגוע שלא אוהבים את הפולשים החדשים. כל המשחק קורה בגוף ראשון, כמו הקודם, והאקשן שומר על הקצב הגבוה. נקודת הבדל קטנה אך בעלת משקל היא העובדה שאותם חפצי ערך כבר עדיין לא נראים לעין (בעוד שנה, כן..) לכן כדי למצוא ולקחת אותם אנחנו חייבים להחזיק מכשיר ביד. הסיבה שזה בעל משקל הוא פשוט. אם מספר שכירי חרב הגיעו לאותו מקום אבל אנחנו מחליטים לקחת אותו, אנחנו חייבים את המכשיר ביד. מה שאומר, הנשק היחידי שאנחנו מסוגלים לתפעל הוא אקדח, בעוד שהאחרים שהחליטו קודם לחסל את המתחרים יכולים להשתמש בכל מגוון הנשקים שלהם.

למרות שעלילתית המשחק קורה שנה לפני, גרפית המשחק נראה טוב יותר וחלק יותר. המפתחים לקחו את אותו המנוע הגרפי הקודם אך שיפצו אותו וכעת המשחק מתפאר באפקטים של תאורה יוצאים מהכלל. כל התאורה במשחק, מנורות ועד השמש הם מחושבים בזמן אמת. השמש מוסתרת מעננים ? כל השטח יראה אפלולי יותר. נמצאים בבניין עם חלונות גבוהים ? אלומות של אור יצנחו מלמעלה דרך הפתחים. הכל חי ונושם. אם נהנתם מSTALKER, אז Clear Sky הוא בגדר חובה. לא רק שהוא מחזיק בכל היתרונות שהיו למשחק המקורי, הוא גם הפך חסרונות מהמשחק המקורי ותיקן אותם. גרפית המשחק שופר, אבל לא נאלץ לשדרג את המחשב כדי להריץ אותו כי הבסיס למנוע הגרפי הוא אותו בסיס. בקיצור, אם אתם אוהבים משחקי אקשן מגוף ראשון, אין אף סיבה לא לשחק גם ב S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky.

כתבה זו ניקראה 1559 פעמים.

כתבות דומות:
» עולם במשבר (2007) / World in Conflict
» לגו: באטמן (2008) / PS2 Lego Batman
» אליל הגיטרה 2 (2006) / PS2 Guitar Hero 2
» מנהל ליגת על 2008 (2007) / Premier Manager 08
» לבד בחשיכה (2008) / Alone In The Dark
דירוג הכתבה:
Rating: 4.89Rating: 4.89Rating: 4.89Rating: 4.89Rating: 4.89 (סה"כ 9 הצבעות)