חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

לוחמי האורוצ'י 2 (2008) / PS2 Warriors Orochi 2

Sep 21,2008 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

הזמן והחלל מתנפצים, המלך אורצ'י נחטף ע"י לוחמי השושלת כדי לבחון את היכולות שלו. הגיבורים מביסים את אורצ'י ואת צבאו העצום. בזמן שאורצ'י שוכב בגיהנום, ברית מסתורית מופיעה בעולם ומנסה להחזיר את המלך אורצ'י. עכשיו, קבוצה חדשה של לוחמים מצטרפת לשחקן כדי לעזור לו למנוע את עלייתו השנית של המלך המרושע.

לוחמי אורצ'י 2 מתקיים אחרי האירועים המקוריים מהמשחק הראשון, הסיפור המרכזי של המשחק השני מציג סיפור של ממלכות וו,ווי, שו והלוחמים הסמוראים בזמן שהסיפור של אורצ'י מתקיים במבטים לאחור כדי לגלות את הסודות של המלך.

המשחק מציע גרסת "חלום" שמציעה את הסיפור המקורי ששונה לחלוטין מהגרסה הרגילה של המשחק, כמו כן, ישנה גרסת משחק ל- 2 שחקנים אחד נגד השני ועוד אופציות של קרבות קבוצות שנותן לשחקן את האופציה ליצור לעצמו קבוצה של לוחמים שכל פעם לוחם אחד נלחם והשאר מחכים לתורם.

כתבה זו ניקראה 1871 פעמים.

כתבות דומות:
» בת בולין האחרת (2008) / The Other Boleyn Girl
» שרק השלישי (2007)/Shrek The Third
» שרק השלישי (2007) / Shrek the Third
» גריפון (2007) / Gryphon
» גריפון (2007) / Gryphon
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 35 הצבעות)