חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

שכירי חרב 2: עולם בלהבות (2008) / Mercenaries 2 World in Flames

Sep 05,2008 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

בשנת 2005 פגשנו את צוות שכירי החרב שנשלחו למזרח הרחוק לאזור דמוי קוריאה. שם הם חיסלו גנרלים, תפסו בוגדים, הרסו תוכניות ופוצצו בניינים. הרבה בניינים. עכשיו, Mercenaries 2: World in Flames עומד בפתח ומביא איתו חידושים ושיפורים למשחקיות הנפלאה שהייתה באחיו הגדול. למי שלא מכיר, המשחק הוא מבוסס עולם פתוח שבו נוכל ללכת לאן שרץ נרצה ולעשות מה שבראש שלנו. כמובן שיש עלילה ורקע לכל העניין שבו נוכל לקבל משימות מכל הסיעות הפועלות בשטח כשיש סיכויים טובים שיצא לנו גם לפעול נגד המעסיקים הקודמים שלנו בסוף. לקבל משימת שחרור של חייל אמריקאי מכלא סיני ואז לקבל משימה מהסינים נגד האמריקאים. אז בבסיסו, המשחק נשאר זהה. קבל משימות, תרוויח כסף, תפוצץ הכל.

כמו רוב משחקי ההמשך, הם באים עם שיפוצים ושיפורים הבאים לחזק את חוויות המשחק או לתקן דברים מהמשחק הקודם. אז דבר ראשון יש עוד שכיר חרב שאפשר לבחור וגם לבחירה עצמה יש משמעות. ביצוע משימה בהתאם לסגנון הלוחם תזכה אותנו בתוספת מתנות ו/או כסף. אם ניקח את מתיאס, השוודי המטורף, ונעבור את המשימה בשקט ומבלי שיגלו אותנו, סביר שלא נקבל שום בונוס. לעומת זאת, אם נפוצץ בניינים, נחטוף טנקים ונשאיר ראיות ברורות לעובדה שהיינו שם (בדרך כלל בדמות שאריות בטון ורכבים שרופים), דווקא כן נקבל בונוסים.

במשחק הקודם יכלנו לחטוף רכבים מבעליהם בלי יותר מדי בעיה. לחיצת כפתור ואתה מאחורי ההגה של הג'יפ או הטנק. הפעם, הרבה יותר מסובך לחטוף רכב והבעלים לא יוותרו בקלות. לנסות לחטוף רכב פותח מיני משחק של לחיצות כתפורים וכיוונים בו נראה את שכיר החרב נאבק בנהג. ההדגמה המגניבה ביותר חייבת להיות חטיפת הטנק שבו שכיר החרב יתפס על קנה התותח, ירוץ עליו עד הצריח, יחטוף לאיש הצוות את הרימון מהרצועה ויזרוק אותו פנימה. 21...22...23... בום ! והטנק שלנו. מעבר לכך, אם נשאיר את הרכב לבד, יהיו אחרים שינסו לגנוב אותו ולכן להשאיר את הטנק מאחורינו אחרי שסיימנו איתו עלול לחזור ולנשוך אותנו בישבן כשחיילי אויב יקחו חזרה את הטנק ועכשיו אתה המטרה.

אז יש לנו יותר ממאה ושלושים רכבים שונים: ג'יפים, משאיות, אוטובוסים, נגמ"שים, טנקים, מסוקים, ועוד. כלי נשק מכאן ועד הודעה חדשה: אקדחים, רובי סער, רימונים, בזוקות, חומרי נפץ והאפשרות לקרוא לתמיכה אווירית שתפציץ את המטרה במגוון דרכים בהתאם לדרישות. גרפיקה מעולה, עולם פתוח וניתן להריסה, משחקיות מגניבה ואקשן מטורף. מה עוד צריך ממשחק ?

כתבה זו ניקראה 1762 פעמים.

כתבות דומות:
» טורטוגה: שני האוצרות (2007) / Tortuga Two Treasures
» עולם במשבר (2007) / World in Conflict
» תקיפה חמושה (2007) / Armed Assault
» שעת הנצחון (2008) / Hour Of Victory
» אליל הגיטרה 2 (2006) / PS2 Guitar Hero 2
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 30 הצבעות)