חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

לבד בחשיכה (2008) / Alone In The Dark

Jul 09,2008 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה
Alone in the Dark הוא המשחק שהתחיל את הכל. כל משחקי האימה שאתם מכירים - Resident Evil, Silent Hill, Clock Tower, Cold Fear, ועוד. כולם הגיעו אחרי המשחק הזה שעד היום נחשב לאחד המשחקים המפחידים ביותר שהעולם הכיר. שיחקנו חוקר, או את ביתו של אדם שהתאבד באחוזה. כך או כך, המשחק מתנהל באחוזה עצמה שמתגלה כמקום מרושע למדי ואנחנו עושים את כל שביכולתינו לצאת משם בחיים בזמן שדברים כמו רוחות, זומבים, ועוד דברים מרושעים כאלו או אחרים מנסים להרוג אותנו.

עכשיו אנחנו נפגוש את המשחק שוב, ושוב אדוארד קרנבי יעבור חוויות מבעיתות כאלה ואחרות. כי מסתבר שהפעם הקודמת לא הספיקה לו. כדרך להעלות את החוויה ולחדד אותה, בחרו המפתחים שלא להשתמש במקום דימיוני כלשהו אלא בסנטרל פארק שבניו יורק. סביב המקום ישנם הרבה תיאוריות על קונספירציות וחשדות כמו למה הפארק נמצא בול באמצע העיר, או מדוע הפארק הוא בצורת מלבן מדויק ? ובדיוק בתיאוריות הללו המפתחים משתמשים כדי להעמיק את החוויה.

כאמור, המפתחים מאוד מכוונים לחוויה "מציאותית" כך שלא נראה כמעט שום מד על המסך ואפילו תיק המלאי המוכר מכמעט כל משחק לא נמצא. במקום זה, בלחיצת כפתור אחת, אדוארד יבחן את מה שיש לו בכיס שמאל או כיס ימין ונוכל לבחור מבין הפריטים שנמצא. כמובן שאם יש פנס בכיס מסוים, אז אין בו הרבה מקום נוסף. בלחיצה אחרת, אדוארד יפתח את המעיל ויוכל לתלות שם נשק כלשהו או לשלוף אותו.

בכל מקרה, הגרפיקה המדהימה, הסיפור המרתק ותחושת המציאות הנהדרת, כולם יחד יבטיחו חוויה מפחידה למדי. אז תתכוננו לפחד. פחד אמיתי, מהסוג שמגיע עמוק מהבטן.

צפיה בתמונות

כתבה זו ניקראה 1629 פעמים.

כתבות דומות:
» כדורגל מפותח ומקצועי 6 (למחשב)/ Pro Evolution Soccer 6
» ס.ט.ו.ל.ק.ר: שמיים בהירים (2008) / S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky
» שעת הנצחון (2008) / Hour Of Victory
» דירט 3 / DiRT 3 : Multi5 + Crack
» איש הברזל (2008) / Iron Man
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 8 הצבעות)