חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

קו קדמי : דלק המלחמה (2008) / Frontlines Fuel of War

Mar 08,2008 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

בעתיד הלא רחוק, עשרים שנה מהיום, היהירות האנושית גורמת לריקון מאגרי הנפט בעולם. הכלכלה העולמית המבוססת סביב הזהב השחור מתרסקת. "הקואליציה המערבית" מוקמת - ארה"ב, אנגליה ושאר מדינות מערב אירופה. מולם קם "איחוד הכוכב האדום" - רוסיה וסין. שתי מעצמות הכוח הללו מתנגשות חזיתית במאבק על המשאבים האחרונים שנשארו על כדור הארץ. המאבק קשה ומתמשך וכלי המלחמה שהתפתחו במהלך השנים עכשיו יוצאים ממעבדות המחקר ומגיעים לשטח. עלינו מוטלת המשימה לקחת את אותם כלי מלחמה ולנצח את האויב. חייבים משאבים ואנחנו ניקח אותם בכוח.

 

Frontlines: Fuel of War מציב אותנו בנעליו של חייל באחד מצדדי המלחמה במשחק אקשן מגוף ראשון, או Shooter בעגה המקצועית. אנחנו חייל בתוך מלחמה ולכן יש לנו חיילים רבים שנלחמים לצידנו ונותנים תמיכה מאחורי קו הלחימה. בניגוד להרבה משחקי אקשן, כל שלב יציב בפנינו משימות רבות כשאנחנו לא נהיה מחוייבים למלא אותם לפי סדר מסוים. כל משימה שכן ננסה למלא נוכל לבצע אותה באיזו דרך שנרצה כי אפשר להגיע לכל מקום שרואים. לדוגמא אחת המשימות היא להסתנן לתוך מתקן זיקוק נפט. נוכל לנסות להתפרץ דרך השער הראשי. נוכל לנסות להגנב עד הגדר ולעבור אותה. נוכל אפילו להכנס לתוך צינור ענקי שהיה אמור להוביל נפט למתקן וללכת בתוכו עד קצהו שבתוך המתקן. ישנם רכבים רבים, נשקים עתידניים (קצת), וכלים מיוחדים כמו רובוטים לשליטה מרחוק - מכונית מהירה שמחזיקה חומר נפץ או מסוק קל שיתן לנו תצפית אווירית מיידית בשדה הקרב כדי לחשוף נקודות תורפה אצל האויב.

 

המפתחים של Frontlines, Kaos Studios, יודעים שרוב השחקנים שאוהבים את הסגנון הזה של המשחקים רוצים משחק שגם יספק משחק רב משתתפים מעניין ויחודי. כל מפה תתאים לעד 64 שחקנים בגרסת המחשב ועד 32 בגרסת הPS3. כל שחקן שיצטרף יבחר במקצוע לדמות שלו: Assault - חייל תקיפה, Heavy Assault - חייל תקיפה עם נשקים כבדים (מקלעים וכו'), Sniper - צלף, Anti Vehicle - חייל עם נשקים נגד רכבים (טילים ותחמושת חודרת שריון), Special Ops - חייל קומנדו, Close Combat - חייל המתמחה בתקיפה ממרחק קרוב (לחימה בתוך בניינים וברחובות). כל מקצוע יתחיל עם מגוון נשקים שיש לכולם ועוד נשקים מיוחדים לו כמו רובה צלפים, טילי כתף או מטעני חומר נפץ.

 

בנוסף למקצוע של הדמות, השחקן יבחר אחד מארבע תפקידים: תמיכה קרקעית, אמצעי נגד, תמיכה אווירית וטכנאי כלים מיוחדים. כל תפקיד יקבל יכולות ונשקים מיוחדים לו והוא גם יוכל "לעלות בדרגות" בעזרת חיסול יריבים ומילוי משימות. בכל דרגה, היכולות של התפקיד משתפרות. בנוסף לכך, התפקידים אמנם מופיעים בשני הצדדים של המלחמה אבל הם שונים בכלים שלהם. בעל תפקיד התמיכה הקרקעית בצד הקואליציה יקבל מבער שאיתו הוא יוכל לתקן רכבים שנפגעו, בדרגה השנייה הוא יקבל את היכולת להציב מרגמות ולהפיל אש על מיקום אויב מבלי לחשוף את מיקומו. בדרגה השלישית הוא יוכל להציב מקלע כבד שיכול לגרום לנזק כבד לרכבים. בעל אותו תפקיד באיחוד יתחיל עם אותו מבער אבל בדרגה השנייה הוא יציב מקלעים רובוטיים ובשלישית יציב מקלע בעל קצב אש אדיר. כל ארבעת התפקידים חשובים ומחזיקים כלים מיוחדים שעבודת צוות תשפר את היכולת הכללית שלהם. מפעיל המסוק (טכנאי הכלים המיוחדים) יזהה טנק שחבוי ויורה על הכוחות. האחר יקרא להפגזה אווירית (תמיכה אווירית) שיפוצץ את הטנק.

 

אז יש לנו משחק עם עלילה מעניינת, אקשן מהיר ומתוחכם, מצב מרובה משתתפים שמכיל המון אופציות לשחקן ולכן גם אורך חיים גבוה, גרפיקת דור הבא ואינטיליגנציה מלאכותית ברמה גבוהה. אם אתם אוהבים Shooters, אתם צריכים לנסות את Frontlines: Fuels of War.

כתבה זו ניקראה 1436 פעמים.

כתבות דומות:
» תקיפה חמושה (2007) / Armed Assault
» שעת הנצחון (2008) / Hour Of Victory
» טורטוגה: שני האוצרות (2007) / Tortuga Two Treasures
» שכירי חרב 2: עולם בלהבות (2008) / Mercenaries 2 World in Flames
» גיבורי ליגת הצדק (2006) / XBOX Justice League Heroes
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 15 הצבעות)