חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

פטיש המלחמה 40000: שחר המלחמות - סופת נשמות (2008) / Warhammer 40000 Dawn of War Soulstorm

Mar 08,2008 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

חברת Relic המדהימה שהביאה לנו את Homeworld ו-Company of Heroes הנפלאים ממשיכה את סידרת המשחקים המעולה של Dawn of War עם הרחבה השלישית. המשחק מחזיר אותנו אל היקום יוצא הדופן, הקודר אך ההירואי של Warhammer 40K והפעם לוקח אותנו אל קבוצת כוכבים שסביבה מתחוללת סופה מסתורית. הפלגים השונים שולחים כוחות לחקור את פשר אותה סופת נשמות (Soulstorm), אך זו משבשת את מערכות הניווט שלהם ומאלצת אותם לנחות נחיתת חרום על הכוכבים. כאן מתחיל כל הבלגן, כאשר הפלגים השונים מוצאים זה את זה וקרבות אכזריים פורצים על פני הכוכבים השונים.

ב-Soulstorm תוכלו למצוא שני גזעים חדשים: הראשון הוא גזע האלדר האפלים (Dark Eldars), אלדר שזנחו את תרבותם המקורית והפכו למעשה לפיראטים המתמחים בהתקפות בזק, שימוש בהתקפות רעלים והתקפות משתקות ושאיבת נשמותיהם של יריביהם שנפלו בקרב. הגזע השני הוא צבאותיהן של אחיות הקרב (Sisters of Battle), מסדר של נזירות-לוחמות משוריינות היטב בעל מסירות ודבקות בקיסר-האל של האנושות בצורה קיצונית כל כך, שהן מסוגלות לזמן יכולות אדירות הדומות לפלאים ולניסים.

לאחר ההצלחה המסחררת של המוצר הקודם בסידרה, Dark Crusade, אימצה חברת Relic את רעיון כיבוש הכוכב בה השתמשה בעבר והפעם תאלצו להתמודד על זכות הקיום שלכם על פני ארבעה כוכבי לכת ושלושה ירחים, כל אחד עם השטיקים שלו. מבחינת מבט-על המשחק מתנהל בצורת אסטרטגיה מבוססת תורות, כך תוכלו לראות, לשלוט ולקדם את צבאותיכם בהתאם לתוכניותיכם. השליטה תעבור למצב אסטרגיה בזמן אמת כשצבאותיכם יתנגשו בקרב. למערך היחידות האדיר והמגוון של סידרת המשחק תוכלו הפעם, לראשונה, להוסיף גם כוחות אויר, שיעניקו יתרון משמעותי בזמן הקרב, אם אכן תוכלו להנות מעליונות אווירית.

המשחק Soulstorm אינו מצריך מכם שיהיה ברשותכם עותק ממשחק הבסיס של Dawn of War. במקרה הזה, תוכלו לשחק במשחק שחקן יחיד כרגיל, אך כאשר תשחקו במשחק רשת תוכלו לשחק רק את שני הצבאות החדשים שהצטרפו בהרחבה זו. בנוסף, תוכלו לזכות בתוך המשחק בתוארים, עיטורים ושבחים מיוחדים ע"פ נצחונותיכם במשחק הרשת, כפי שעד היום ניתן היה לראות במשחקי פעולה מגוף ראשון המשוחקים ברשת.

המשחק הינו תוסף שדורש את משחק הבסיס

כתבה זו ניקראה 1427 פעמים.

כתבות דומות:
» ציויליזציה 4: תום עידן החרב (2007) / Civilization IV Beyond the Sword
» ראיה : הפולחן האחרון (2006) / Evidence The Last Ritual
» דראגון בול זי בודוקאי טנקאיצ'י 2 (2006) / PS2 Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 2
» סטרנגלהולד (2007) / Stranglehold
» טהור (2008) / Pure
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 27 הצבעות)