חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

שעת הנצחון (2008) / Hour Of Victory

Feb 16,2008 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה
 

כן, זה עוד משחק אקשן מגוף ראשון במלחמת העולם השנייה. אבל חכו ! Midway לוקחים גישה טיפה אחרת לז'אנר שכבר מפוצץ במשחקים עד אפס מקום. כמו שראש צוות המפתחים אמר: "אנחנו הולכים לכיוון אינדיאנה ג'ונס במקום 'להציל את טוראי ראין'". כלומר המשחק יהיה פחות מציאותי ממשחקים אחרים בז'אנר כמו Call of Duty או Medal of Honor. הוא כן יהיה יותר מלא אקשן ויספק את צרכי הקרב לשחקן היותר מזדמן ולא רק לשחקני ההארד-קור של התחום. המשחק גם יהיה קצת יותר פתוח לבחירה ופחות לינארי משאר חבריו, נוכל לבחור מסלול התקדמות, להחליף בין הדמויות שנשלוט בהן ועוד.

 

מתחילת המשחק וגם במהלכו, נוכל לבחור לשחק בין שלוש דמויות, כל אחת עם יכולות וחסרונות משלה. מייג'ור אמברוס טאגארט הוא סוכן של האו.אס.אס (יחידת פעילות מיוחדת של ארה"ב בזמן מלחמת העולם השנייה). הוא דובר גרמנית, משתמש בסכין להריגות שקטות או להטלה, יכול לחתוך חוטי תיל ולהתגנב בחושך מבלי שיראו אותו. מצד שני הוא הדמות הכי חלשה מבין השלוש. לוטננט ויליאם רוס הוא מהאס.איי.אס הבריטי - יחידת קומנדו שעדיין נחשבות לאחת מהטובות בעולם. רוס הוא גדול וחזק ויכול להשתמש בנשקים כבדים, לפרוץ דלתות בכוח ויש לו בונוס לחיים והוא בהחלט מסוגל לרוץ לתוך הקרב ולצאת משם בחיים. סרג'נט קאלווין בלקבול מגיע מהריינג'רס והוא מתמחה בנשקים מדויקים ולחימה מרחוק. הוא הצלף שבחבורה, מסוגל לטפס על דברים ולקפוץ רחוק יותר משאר חבריו.

 

המשחק מתפאר בהיותו לא לינארי, ובכל משימה יהיו מספר נקודות מפגש בהם נוכל להחליף דמות כדי להתקדם בדרך אחרת. ראינו שטח פתוח שרצינו לעבור, אז נחליף שליטה לחייל הקומדנו ונרוץ דרך השטח. נראה חייל שעומד בעמדת תצפית ששולטת על שטח חשוב, נחליף לצלף ונוריד אותו ממרחק וכן הלאה. המשחק יקח אותנו למגוון משימות באירופה וצפון אפריקה שם נבצע כל מיני משימות שונות. בנוסף ליכולות המיוחדות של כל דמות, כולם יכולים לנהוג ויש הרבה דברים לנהוג בהם - רכבים, משאיות, טנקים וכו'. אבל ברוח הלא-לינאריות, אנחנו לא חייבים להשתמש בהם אפילו.

 

ואיך אפשר לכתוב על משחק אקשן מגוף ראשון מבלי לדבר על גרפיקה ? וכמובן שMidway לא מאכזבים כשHour of Victory מונע על ידי אחד ממנועי הגרפיקה הטובים ביותר - מנוע Unreal 3. אז צפו לגרפיקה מדהימה, פיזיקה מפוצצת אקשן מהיר וכדורים שישרקו לידנו כמעט כל רגע.

כתבה זו ניקראה 2121 פעמים.

כתבות דומות:
» המועדון (2008) / The Club
» דראגון בול זי בודוקאי טנקאיצ'י 2 (2006) / PS2 Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 2
» שכירי חרב 2: עולם בלהבות (2008) / Mercenaries 2 World in Flames
» ס.ט.ו.ל.ק.ר: שמיים בהירים (2008) / S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky
» לגו: באטמן (2008) / PS2 Lego Batman
דירוג הכתבה:
Rating: 4.88Rating: 4.88Rating: 4.88Rating: 4.88Rating: 4.88 (סה"כ 34 הצבעות)