חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

המועדון (2008) / The Club

Feb 16,2008 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה
 The Club או בעברית "המועדון" לוקח עלילה מוכרת למדי ומשתמש בה כדי לתת סיבה לעשות משחק אקשן מפוצץ. מגוון דמויות קשוחות ולמודות קרבות התדרדרו לעולם ההימורים הלא חוקיים. עשירים ובעלי השפעה שונים צופים ומהמרים בזמן שהגיבורים מנסים לבצע את משימתם תחת אש ובמקומות שונים ומשונים. המשחק הוא משחק אקשן מגוף שלישי (כמו Devil May Cry או Splinter Cell) אבל מילת המפתח פה היא "אקשן". אין במשחק משימות התגנבות, אנחנו לא צריכים לחסל מישהו בשקט או לעבור שלב מבלי שאף אחד ישים לב לקיומנו. כל שלב מלא באקשן עד הגג. יריות, פיצוצים וHeadshots לרוב.

נוכל לבחור בין שמונה דמויות, כל אחת עם עלילה משלה, ויכולות משלה. אסיר רוסי בשם דראגוב, רנוויק השוטר לשעבר, מהמר עם חובות ענקיים, חובב כל דבר אקסטרים, ועוד מספר דמויות שיתנן לנו לא רק לבחור את סגנון המשחק שלנו אלא גם יתנו לנו סיבה לשחק במשחק עוד כמה פעמים. כמובן שכיאה למשחק אקשן, ארסנל הנשקים שיהיה ברשותנו הוא מרשים מאוד: רובה הסער - סטייר אוג, הרובה ציד - ספאס 12, המקלע M60, הקלצ'ניקוב האגדי וכמובן אקדחים, רובים נוספים, נשקים נייחים והמועדף עליי - רובה הצלפים. יהיו גם מגוון משימות בכל אזור, אם זה Escape שבו נרוץ לנקודה אחרת וננסה להשאר בחיים ולקבל כמה שיותר נקודות, או להגן על אזור מפני תוקפים רבים או להשלים חיסול של מטרה תחת מגבלת זמן. אמנם מתוכנן מצב משחק און-ליין שיתן עד ל16 שחקנים לשחק בו זמנית אבל עוד לא שוחררו פרטים נוספים בנושא. אם אתם רוצים קצת אקשן בחיים, The Club יהיה בחירה מצוינת.

כתבה זו ניקראה 1713 פעמים.

כתבות דומות:
» ספלינטר סל: סוכן כפול (2006) / PS2 Splinter Cell Double Agent
» שעת הנצחון (2008) / Hour Of Victory
» תקיפה חמושה (2007) / Armed Assault
» ס.ט.ו.ל.ק.ר: שמיים בהירים (2008) / S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky
» טיפים טיפים וטריקים ב - PSP
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 28 הצבעות)