חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

ג'וסד 2 (2007) / Juiced 2

Dec 15,2007 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

קהילת חובבי המכוניות ושיפוצי המכוניות רק גדלה עם הזמן, במיוחד אחרי שפרצה לעולם עם הסרט "מהיר ועצבני". מאז מספר יצרניות משחקים ניסו את כוחם במשחק מירוצים שנותן לנו לשפץ ולצבוע את הרכב שלנו כאוות נפשנו. אך תמיד היה משחק אחד שהיוה את חוד החנית - Need For Speed. Juiced הראשון, למרות שיצא באיחור כבד אחרי תהפוכות בחברה, היה מתחרה רציני וכבש לעצמו עדת מעריצים. כעת המשחק החדש בסדרת Juiced מגיע עם הרבה רצון, יכולת ומכוניות מגניבות. שמו של הכלב ? Juiced 2: Hot Import Nights. התוספת לשם מגיעה מהתערוכה העולמית למכוניות משופצות ומיוחדות ומביאה איתה למשחק את הכבישים המציאותיים והמכוניות המגניבות.

למשחק יש שני סוגי מירוצים במהלך המשחק, דריפט ומירוץ. בדריפט, נתחרה לבד מול ניקוד מטרה. נסע על המסלול וננסה לשמור את המכוניות בדריפט כמה שיותר זמן (דריפט - החלקה של הגלגלים האחוריים) ונקבל ניקוד לפי הביצוע שלנו. מירוץ רגיל הוא כמובן מירוץ. מספר מכוניות שועטות על הכביש, אבל אם המהירות שלנו לא מספיק גבוהה כדי לעקוף את היריב נוכל לשגע אותו. נסע צמוד אליו וננסה להלחיץ אותו כך שהוא יעשה טעות ונוכל לנצל אותה ולעקוף. למרות שזהו משחק מירוצים, חלק לא מבוטל מהזמן נבלה במוסך. נוכל לשפץ את הרכב שלנו מבחינה חיצונית עם צביעה וחלקים וגם מבפנים עם מנועים, בלמים, בולמי זעזועים ועוד. ישנם 90 סוגי מכוניות שונות, כולם מקוריות: BMW, דודג', טויוטה, הונדה, אאודי ועוד. ישנם יותר מ300 חלקי רכבים שונים: גלגלים, מנועים, אגזוזים ועוד. גם הם מקוריים ומוטבע עליהם הלוגו. כל זה וישנם עוד המון אפשרויות צביעה ומדבקות. מה שמביא למספר כמעט אין-סופי של אפשרויות שיפוץ שונות.

מעבר למראה החיצוני, שינוי של חלקים מסוימים ישפיע על התנהגות הרכב על הכביש. מנוע יותר חזק יתן יותר כוחות סוס, גלגלים שונים יתאימו יותר לדריפט כי אחיזת הכביש שלהם שונה, הבלמים ההם יותר רגישים ולחיצה עליהם תשפיע ביותר עוצמה מבלמים אחרים. לכן נוכל לעמוד עם המאזדה MX-5 שלנו לצד MX-5 אחרת, אבל ההתנהגות שלהן על הכביש תהיינה שונה. מבחינה גרפית, המשחק עומד בגאון לצד כל משחק מירוצים כיום עם מנוע גרפי חדשני ורמת פירוט גבוהה מאוד.

כתבה זו ניקראה 2541 פעמים.

כתבות דומות:
» אנ.בי.איי 2009 (2008) / NBA 2K9
» לגו: באטמן (2008) / PS2 Lego Batman
» טהור (2008) / Pure
» איש הברזל (2008) / Iron Man
» מנהל ליגת על 2008 (2007) / Premier Manager 08
דירוג הכתבה:
Rating: 4.98Rating: 4.98Rating: 4.98Rating: 4.98Rating: 4.98 (סה"כ 41 הצבעות)