חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

מצפן הזהב (2007) / The Golden Compass

Dec 15,2007 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

אשר חברה של לירה, ילדה צעירה מג'ורדן קולג בעיר אוקספורד בבריטניה, נחטף ע"י יצורים מוזרים, היא מנסה להצילו, אך היא לא יודעת שבכך מתחילה ההרפתקאה המופלאה והגדולה שמישהו יכול אי פעם לחלום עליה. המסע של לירה לוקח אותה לארבעת קצוותיו של עולם פנטסטי בו מתגוררים הגובלרים המנוולים הנוהגים לחטוף ילדים, שדונים דמויי-חיה הקשורים באופן מסתורי לכל בן אדם בעולם האמיתי, מכשפות המפלחות את השמיים הקפואים ועוד יצורים מופלאים אחרים. לצידה של לירה עומדים שלושה חברים העוזרים לה: פאן, השדון דמוי-החיה שלה, יורק, דוב הקוטב המשוריין המגן עליה, ואלטיאומטר, הלא הוא המצפן המוזהב המצביע תמיד לכיוון האמת ומוביל את לירה אל עבר גורלה.

במשחק, המשלב פעולה, הרפתקאות ופתרון פאזלים, תשחקו את שלושת הדמויות הסובבות את הציר המרכזי של הסיפור - הילדה לירה, השדון שלה פאן, ודוב הקוטב העוצמתי יורק. בשלבים בו תצטרכו כוח פיזי או תרצו לתקוף את יריביכם באופן חזיתי תעזרו ביורק. במקומות אחרים בו תחכום יעזור יותר תוכלו להשתמש בפאן המסוגל ללבוש צורות רבות של חיות שונות. אך ללא ספק לירה היא הגיבורה הראשית, והיא זו שתיקח אותכם למסע להציל את ידידה רוג'ר ולהציל את דודה הכלוא. המשחק לוקח אותכם אל אחד עשרה אתרים ואזורים מרתקים ומרהיבי עין בעולם המופלא של המצפן המוזהב הלקוחים ישירות מהסרט, ועוד שני אזורים חדשים לגמרי של העולם הקסום הזה שלא נראו מחוץ למשחק. האם אתם מסוגלים לגבור על כל הקשיים, להציל את יקיריכם ולהגשים את הגורל המסתורי אליו מצביע המצפן המוזהב?

כתבה זו ניקראה 2573 פעמים.

כתבות דומות:
» קפאין (2006) / Caffeine
» טורטוגה: שני האוצרות (2007) / Tortuga Two Treasures
» איש משפחה (2006) / XBOX Family Guy
» שודדי הקאריבים: סוף העולם (2007) / Pirates of the Caribbean At Worlds End
» ויויסקטור: החיה שבפנים (2007) / Vivisector Beast Within
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 31 הצבעות)