חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

במאי כוחני 6 (2007 (גירסה אחרונה)) / PowerDirector 6

Oct 07,2007 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

אמרתם וידאו דיגיטלי אמרתם CyberLink ומספיק שנזכיר את PowerDVD. אם השם הזה לא אומר לכם הרבה כנראה שאתם לא מתעניינים בענייני ה-DVD או שאתם פשוט לא מתעניינים מספיק.
CyberLink מוציאה תוכנות שמתעסקות כמעט בכל תחום הוידאו הדיגיטלי. רוצים לצרוב? רוצים להפיק סרט? רוצים לראות סרטים? הכל קיים. רק בתחום אחד יש חור גדול וזה בתחום ההמרות. לעיתים נדמה שהם מתעלמים מהעניין הזה במופגן וחבל, זה ממש האגורה שחסרה בשביל להשלים לשקל.

בכל מקרה, רצוי שנתמקד במה שיש ולא במה שאין, נכון? ומה שכן קיים ראוי לאיזכור וסיקור.
עולם הסרטונים החובבניים גדל באופן מסחרר עם עלייתו של אתר קטן וצנוע בשם YouTube. כמובן שעם כל ההיסטריה ישנן תופעות לוואי ואחת מהן היא שקהל הצופים הופך להיות הרבה יותר מתוחכם, בררן ותובעני, פתאום להעלות סרטון של מישהו מקבל מכה בראש או מחליק עם הפרצוף לתוך ארוחת הערב כבר לא ממש מצחיק. אז מה עושים? נותנים ל-PowerDirector לעשות עבורכם את הסרטון שלכם להרבה יותר מהנה ומעניין. גם אם המטרה שלכם היא לא לזכות בתחרות "הסרטון המצחיק ביותר ב-YouTube" אלא רק סרטון נחמד למפגש המשפחתי השנתי, בשני המקרים PowerDirector תעשה עבודה מעולה במינימום זמן ומאמץ.

אחד הדברים שהתוכנה הזו מצטיינת בהם זה יעילות. במבחנים שנעשו היא השיגה את אותן תוצאות על אותו מחשב בזמן קצר יותר באופן משמעותי, לעיתים אפילו חצי מהזמן. בתוכנה הזו, כמו בתוכנות רבות אחרות לשמחתנו, יוצרי התוכנה מבינים שישנו קהל גדול של אנשים שאינו מתמחה במחשבים או עריכת וידאו ולכן הם יצרו אשף (Wizard) שיעזור לכם בכל הפעולות שתרצו לבצע. מצד שני האסף קצת מגביל אותכם מבחינת הכלים והיצירתיות אבל זה כך בכל אשף וזהו טיבעו, לכן קשה לבוא בטענות אל התוכנה או יוצריה.

לתוכנה יש המון אפשרויות ואם אני אעבור על כולן אתם לא תטרחו לקרוא עד הסוף, אני יודע. מי שמעוניין לעבור על הרשימה המלאה יוכל למצוא אותה באתר הבית.
אתם הרי יודעים שאני משתדל להביא לכם רק את התוכנות הטובות ביותר ו-PowerDirector אינה שונה במובן הזה. גירסה 6 היא שיפור גדול לעומת גירסה 5 ובמבחנים השוואתיים שנערכו היא סיימה ניצחה תוכנות פופולריות אחרות לעריכת וידאו כמו Adobe Premiere Elements או Ulead VideoStudio.
אך כל ההצלחה הזו לא מגיעה בחינם וזה מה שמוביל אותנו לקטע הפחות נעים: נכון, התוכנה הזו אינה חינמית אך יש לה גירסת ניסיון ל-30 יום כמקובל שתוכלו למצוא בלינק הצהוב בצד ימין. מי שינסה לא יתאכזב, אני בטוח.

דרישות מערכת מינימליות:

  • פנטיום 4 2.2GHz ומעלה
  • 512MB זיכרון פנימי ומעלה
  • לפחות 10GB פנויים בכונן הקשיח
  • מערכת הפעלה ווינדוז 2000 ומעלה (תואם ויסטה)

כתבה זו ניקראה 2049 פעמים.

כתבות דומות:
» פרוויקס 1 (2007 (גירסה אחרונה)) / Prevx 1
» כלי כיוונון 2007 / TuneUp Utilities 2007
» פיינט.נט 3.01 (2007 (גירסה אחרונה)) / Paint.NET v3.01
» זי-סופט מסיר התקנות (2006) / ZSoft Uninstaller
» דוקטור חומרה 2006 7.5 (2006) / Dr. Hardware 2006 7.5
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 29 הצבעות)