חיפוש כתבות     » חיפוש מתקדם
היתחברות / הרשמה
פתח הכל | סגור הכל

מקצרים כתובות ומרויחים כסף

כלי פי.סי. פיירוול™ 2.0 (2007 (גירסה אחרונה)) / PC Tools Firewall Plus™ 2.0

Sep 22,2007 על ידי admin

שלח לחבר | גירסת הדפסה | תגובות  

בעת מעבר לאתרים המצוינים בדף זה אני מצהיר כי: הצפיה בתכנים שמוצגים באתר שאליו אני מועבר הם על אחריותי הבלעדית ואין אני יכול להאשים את idx.Co.iL בנוסף אני מודע כי יתכן והתכנים עוברים על חוקי המדינה שבה אני נמצא שיכולים להופיע באתר שאליו אני מועבר בצורות של: תמונות, סרטוני וידאו ממחושבים וכיוצא בזאת ואני מסיר מ idx.Co.iL אחריות על התכנים הללו.
ליחצו להגדלה

תוכנת פיירוול היא תוכנה שתוכלו למצוא כמעט בכל מחשב שתפתחו. מי שעוקב אחרי הסיקורים כבר לא ישאל למה היא נחוצה ולמה היא טובה, כבר הסברנו את זה המון פעמים.

הבעיה היא לא למצוא פיירוול טוב. דירוגים ובדיקות יש בלי סוף ורוב האנשים יודעים למלמל מתוך שינה את צמד המילים "zone alarm". החוכמה היא למצוא תוכנת פיירוול טובה שגם לא תעלה לנו שום דבר.
האם מצאתי אחת כזו עבורכם? ייתכן. אם לסמוך על חברת האם הרי שמדובר בתוכנה שבהחלט שווה לבדוק אותה. PC Tools היא אותה חברה שהביאה לנו את Spyware Doctor הפופולרית, תוכנה שזכתה לדירוגים גבוהים מאוד בכל הקשור לאיתור וניקוי ספייוור. הפעם PC Tools שולחת לנו ד"ש חם לשנה החדשה עם תוכנת פיירוול חינמית לחלוטין. אומנם לא הצלחתי למצוא דירוג או מבחנים שנערכו לתוכנה הזו ע"י גורם אובייקטיבי (כנראה בגלל שמדובר בגירסה חדשה) אבל אני חושב שלפחות המחיר הנמוך שלה מצדיק בדיקה.

מפתחי התוכנה טוענים שהממשק נבנה על עיקרון "designed specially for people, not experts", אם לשפוט ע"פ הממשק המוכר של Spyware Doctor אז יש בזה משהו. אל תזלזלו בעיצוב הממשק וקלות תפעול התוכנה, בתוכנות מהסוג הזה היכולת שלכם להבין את ההגדרות והאפשרויות זה דבר חשוב אחרת יהיה לכם קשה מאוד לעבוד עם המחשב באופן רציף ויתרה מזאת - להגן על עצמכם בצורה ראויה.
בעת שהתוכנה פועלת היא תקפיץ לכם חלון קטן בכל פעם שיישום מסויים ינסה לגשת לרשת או שיש חשש לחדירה ואתם תצטרכו להחליט אם לאשר את הפעולה או לא. מעבר לכך תוכלו להגדיר מראש אילו תוכנות או יישומים יוכלו לפעול ללא הגבלה מצד הפיירוול. כמובן שישנם גם עדכונים שוטפים.

התוכנה כאמור חינמית לחלוטין אך ההתקנה הראשונית תהיה מוגבלת ל-30 יום. לא להיבהל, כל מה שאתם נדרשים לעשות זה לגשת לאתר התוכנה ולבצע רישום שגם הוא - חינמי לחלוטין. בתום תהליך ההרשמה תקבלו סיסמה שאיתה תוכל ולבטל את הגבלת הזמן.
לינק להורדה:

http://software.nana10.co.il/Software/?SoftwareID=7798

כתבה זו ניקראה 1497 פעמים.

כתבות דומות:
» פיירוול חינמי אשמפו (2006) / Ashampoo® FireWall FREE
» זי-סופט מסיר התקנות (2006) / ZSoft Uninstaller
» פנדה אבטחת אינטרנט 2007 / Panda Internet Security 2007
» קופרניק חיפוש דסקטופ 2.01 (2006 )(גירסה אחרונה) / Copernic Desktop Search 2.01
» קרוסלופ (2007 (גירסה אחרונה)) / CrossLoop
דירוג הכתבה:
Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (סה"כ 4 הצבעות)